BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

UAB „Aldigus“ naujų užsienio rinkų paieška ir esamų rinkų plėtra (bendrovės produkcijos pristatymas užsienyje vykstančiose tarptautinėse parodose)

Nr. 03.2.1-LVPA-K-801-02-0124

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas UAB „Aldigus“
Savivaldybė Kauno miesto
Priemonė Naujos galimybės LT
Prioritetas 3 PRIORITETAS. Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas
Kvietimo kodas 03.2.1-LVPA-K-801-02

UAB „Aldigus“ gamina išskirtinį miltinės konditerijos produktą - traškučius „TALER“ bei prancūziškus pyragėlius „TALER“. Traškučiai „TALER“ - tai išskirtinis produktas, kuris 2012 metais pelnė populiariausios prekės apdovanojimą. Traškučiai „TALER“ gaminami iš natūralios kilmės žaliavų, be dažiklių, kvapiųjų medžiagų, konservantų, genetiškai modifikuotų produktų. Dalį savo pagamintos produkcijos bendrovė eksportuoja į užsienio rinkas (Turkiją, Japoniją, Latviją, Estiją, Lenkiją, Angliją, Airiją, Baltarusiją), tačiau 2015 m. eksportas sudarė tik 6,4 proc. bendrovės pajamų. Atsižvelgus į tai, UAB „Aldigus“ siekia daugiau dėmesio skirti naujų užsienio rinkų paieškai ir esamų rinkų plėtrai. Todėl šio įgyvendinamo projekto pagrindinis tikslas būtų didinti pardavimus užsienio rinkose. Šiam tikslui pasiekti bendrovė aktyviai ieškos naujų užsienio partnerių dalyvaudama specializuotuose tarptautinėse parodose, kuriose pristatys save ir savo gaminius. Projekto įgyvendinimo laikotarpiu planuoja save ir savo gaminius pristatyti 5 (penkiose) tarptautinėse parodose. Dalyvaudama tarptautinėse parodose UAB „Aldigus“ tikisi užmegzti glaudžius verslo santykius su partneriais šiose rinkose bei padidinti bendrovės tarptautinį konkurencingumą. Šis projektas yra būtinas, plečiant bendrovės galimybes ieškant naujų partnerių užsienio rinkose bei siekiant skatinti bendrovės eksporto augimą.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2016-07-29
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2016-10-28)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Ne (2016-10-28) 20.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 54 665,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 27 332,50 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai