BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

UAB "Brazzistudio" elektroninės platformos foto industrijos pažengusiųjų ir profesionalių kūrėjų paslaugų sklaidai kūrimas

Nr. 13.1.1-LVPA-K-310-01-0041

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas UAB Brazzistudio
Savivaldybė
Priemonė PASKATOS KULTŪROS IR KŪRYBINIŲ INDUSTRIJŲ SEKTORIUI KURTI KONKURENCINGUS KULTŪROS PRODUKTUS
Prioritetas 13 PRIORITETAS. Veiksmų, skirtų COVID-19 krizei įveikti, skatinimas ir pasirengimas ekonomikos atgaivinimui
Kvietimo kodas 13.1.1-LVPA-K-310-01

Priemonės "13.1.1-LVPA-K-310 Paskatos kultūros ir kūrybinių industrijų sektoriui kurti konkurencingus kultūros produktus" dėka įmonė UAB "Brazzistudio" kurs naują unikalią kultūrinės veiklos paslaugą - elektroninę platformą foto industrijos pažengusiųjų ir profesionalių kūrėjų paslaugų sklaidai, panaudojant skaitmenines technologijas ir pasiūlant prodiuserio paslaugas pilnam užsakovo idėjos išpildymui. Projekto metu bus sukurta elektroninė platforma kompleksiniam fotografijos, videografijos ir kitų paslaugų organizavimui bei šio kūrybinio sektoriaus sklaidai. Ši platforma unikali tuo, kad vienoje erdvėje bus apjungti fotoindustrijos specialistai (pažengusieji ir profesionalai) ir pateikiamas paslaugų spektras patogiam bei pilnam projekto įgyvendinimui. Projekto eigoje bus vykdoma šios naujos ir inovatyvios paslaugos plėtra į užsienį, siekiant pritraukti potencialius, profesionalius ir didelius užsienio klientus naudotis Lietuvos kūrėjų ir prodiuserių paslaugomis. Projekto tikslas - sukurti aukštos pridėtinės vertės, konkurencingą kultūros ir kūrybinio turinio ir formos paslaugą, investuojant į naujas konkurencingo skaitmeninio turinio ir formos paslaugas bei veiklos procesus.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2022-02-20
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 183 116,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 137 337,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai