BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

UAB "Creditinfo Lietuva" darbuotojų kompetencijų ir specializuotų profesinių žinių tobulinimas

Nr. 09.4.3-ESFA-T-846-01-0100

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas UAB "Creditinfo Lietuva"
Savivaldybė Vilniaus miesto
Priemonė Mokymai užsienio investuotojų darbuotojams
Prioritetas 9 PRIORITETAS. Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas
Kvietimo kodas 09.4.3-ESFA-T-846-01

"Creditinfo Group" pirmaujanti kredito informacijos ir rizikos valdymo paslaugų teikėja visame pasaulyje. "Creditinfo Group" sukūrusi 33 kredito biurus daugiau nei 4 žemynuose. UAB „Creditinfo Lietuva“ yra sukūrusi ir administruoja kredito biurą Lietuvoje. Įmonė duomenų bazei, duomenis teikia (ir iš jos gauna) komerciniai bankai, kredito unijos, lizingo, vartojimo kredito, taip pat telekomunikacijų ir kitos įmonės. Kredito biuras yra svarbus partneris kiekvienam verslui, kuris savo veikloje susiduria su klientų kreditavimo ir sukčiavimo rizika. UAB "Creditinfo Lietuva" plėsdama savo teikiamų paslaugų spektrą ir siekdama konkurencingumo bei darbo našumo augimo, inicijuoja projektą, skirtą įmonės darbuotojų kompetencijų, specializuotų profesinių žinių ir įgūdžių tobulinimui. Projekto tikslas – sustiprinti UAB „Creditinfo Lietuva“ darbuotojų kompetenciją ir specializuotas profesines žinias, sukuriant įmonei pridėtinę vertę trumpalaikėje ir ilgalaikėje perspektyvoje. Mokymų programos išskaidytos pagal jų atliekamas funkcijas įmonėje, atsižvelgiant į tiesiogines darbuotojų pareigas bei karjeros galimybes ilgalaikėje perspektyvoje, siekiant didžiausios naudos. Mokymų metodai ir turinys parinkti, analizuojant įmonės darbuotojų darbus, jų atlikimą reglamentuojančius dokumentus, stebint darbuotojų darbo proceso eigą, etapus, procedūras, svarbiausias užduotis, vykstančius pokyčius ir jų rezultatus, pasekmes. Projekto metu 43 darbuotojams bus suteikti administravimo, klientų aptarnavimo, pardavimų, telemarketingo, efektyvaus pristatymo ir kt. mokymai. Sėkmingai įgyvendintas projektas skatins įmonės darbuotojų produktyvumo, darbo našumo bei įmonės veiklos procesų tobulinimą, didins paslaugų kokybę bei pardavimų apimtis, leis imtis naujų projektų, o tai savo ruožtu didins UAB „Creditinfo Lietuva" konkurencingumą ir investicijas paslaugų plėtrai, didins įmonės darbuotojų konkurencingumą darbo rinkoje, mažins kaštus ir nuostolius, didins patenkintų vartotojų skaičių.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2018-07-16
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 292 536,04 Eur
Prašoma finansavimo suma: 146 268,02 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2023-05-08
Sutarties pasirašymo diena: 2018-10-08
Sutarties galiojimo pabaiga: 2023-08-21
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
208 374,08 104 187,04 207 644,18 103 822,09

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Dirbantieji, kurie dalyvavo ESF mokymuose, suteikiančiuose kvalifikaciją arba kompetenciją Skaičius 67.00 67.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-12-06 07:52

Susiję įrašai