BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

UAB Daira Medica teikiamų paslaugų patrauklumo ir žinomumo didinimas, kuriant ir diegiant naujus paslaugų dizaino sprendimus bei rinkodaros inovacijas

Nr. 13.1.1-LVPA-K-861-01-0061

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas UAB "Daira Medica"
Savivaldybė
Priemonė Kūrybiniai čekiai COVID-19
Prioritetas 13 PRIORITETAS. Veiksmų, skirtų COVID-19 krizei įveikti, skatinimas ir pasirengimas ekonomikos atgaivinimui
Kvietimo kodas 13.1.1-LVPA-K-861-01

Įmonė UAB "Daira Medica" daugiau nei dešimt metų rūpinasi savo pacientų šypsenomis ir burnos sveikata. Šiuo metu klinika siūlo daugelį odontologinių paslaugų: nuo funkcinio- estetinio dantų plombavimo iki dantų implantacijos operacijų bei didelės apimties viso sąkandžio reabilitacijos. Pagrindinė problema - atlikusi klientų poreikių analizę įmonė mato, jog pacientai nežino naujausių metodikų ir technologijų dantų gydyme, kad šiandien dienai pasitelkus mikroskopus pacientai gali gauti ne tik gerenį dantų gydymą, bet ir komfortišką ir ilgai tarnaujantį. Projekto tiklas - bendradarbiaujant su kūrybinių ir kultūrinių industrijų sektoriuje veikiančiu subjektu įdiegti naujas paslaugas įmonėje bei pasitelkiant rinkodaros inovacijos paskatinti pažangių technologijų ir inovacijų mikroskopinės odontologijos sektoriuje sklaidą. Tikimasi, jog diegiant paklausius, inovatyvius, unikalius diagnostikos ir gydymo metodus bus matomas teigiamas poveikis įmonės pajamų augimo potencialui, taip pat diegiant inovatyvias gydymo paslaugas bus didinamas įmonės konkurencingumas rinkoje. Be to, projektas suteiks sąlygas kūrybinių inovacijų kūrimui ir diegimui, o tai turės teigiamos įtakos gerinant sąlygas KKI ekosistemos kūrimuisi ir plėtrai.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2021-08-25
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2021-11-18)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Ne (2021-11-18) 12.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 90 024,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 67 518,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai