BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

UAB "European Production Hub" naujų žiedinės ekonomikos paslaugų kūrimas, investuojant į KKI produktų kūrimui būtiną infrastruktą

Nr. 13.1.1-LVPA-K-309-01-0039

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas European Production Hub, UAB
Savivaldybė
Priemonė PASKATOS GERINTI KULTŪROS IR KŪRYBINIŲ INDUSTRIJŲ ĮMONIŲ INFRASTRUKTŪRĄ
Prioritetas 13 PRIORITETAS. Veiksmų, skirtų COVID-19 krizei įveikti, skatinimas ir pasirengimas ekonomikos atgaivinimui
Kvietimo kodas 13.1.1-LVPA-K-309-01

Įmonė įgyvendindama projektą planuoja įsigyti modulinį mobilų biurą, skirtą naudoti kino gamyboje, filmavimų metu. Mobilieji kino gamybos biurai išspręstų biurų tinkamų naudoti filmavimų metu trūkumo problemą, galėtų prisitaikyti prie KKI įmonės poreikių, kaip geografinės-logistinės padėties atžvilgiu, taip pat konkretaus projekto iššūkių, tokių kaip didelis masuotės skaičius ar pan. Mobilius biurus galima būtų įrengti prie konkrečios KKI filmavimo lokacijos, ar tai būtų filmavimo paviljonas, ar statoma miške, ar bet kokioje kitoje vietoje dekoracija. Įrengtų mobilių biurų nuomos kino gamybai paslaugos padidintų žiedinės ekonomikos efektyvumą, nes leistų išvengti pasikartojančių patalpų remonto, įrengimo, baldų bei kitos įrangos įsigijimo išlaidų, biuras galėtų ,,atsirasti” reikiamoje vietoje ir reikiamu laiku, leistų efektyviau naudoti energijos išteklius. Modulinių biurų nuomos kino gamybai paslauga, skirtingai nuo „imk – gamink – išmesk“ modelio, siekia kiek įmanoma sumažinti atliekų kiekį ir išteklių naudojimą, pakartotiniu produktų naudojimu, perdirbimu, darniu vartojimu ir naujoviškais verslo modeliais, kurie, kaip alternatyvą gaminio įsigijimui siūlo jo nuomos paslaugą.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2022-03-28
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 163 008,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 118 995,84 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai