BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

UAB "FILLIN" naujų skaitmeninių bei žiedinės ekonomikos paslaugų/produktų kūrimas, investuojant į KKI produktų kūrimui būtiną infrastruktą

Nr. 13.1.1-LVPA-K-309-01-0078

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas UAB "FILLIN"
Savivaldybė
Priemonė PASKATOS GERINTI KULTŪROS IR KŪRYBINIŲ INDUSTRIJŲ ĮMONIŲ INFRASTRUKTŪRĄ
Prioritetas 13 PRIORITETAS. Veiksmų, skirtų COVID-19 krizei įveikti, skatinimas ir pasirengimas ekonomikos atgaivinimui
Kvietimo kodas 13.1.1-LVPA-K-309-01

UAB "FILLIN" kuria inovatyvią paslaugą - 3D pramoginius vaizdus. Specialios projekcinės įrangos pagalba vaizdas yra perteikiamas ant itin smulkiai purškiamos vandens dalelių sienos, kuri gaunama paduodant vienu arba daugiau aukšto slėgio siurblių vandenį per specialiai sukurtą siauro praėjimo reguliuojamą galvutę. Sukurta siena 3D tipo holograma gali atvaizduoti įvairiausio tipažo grafinius vaizdus, nuo spalvingų ornamentų, iki tekstų bei sudėtingų ir ypač realistiškai atrodančių fizinių detalių. Vandens ekranas - tai naujausia novatoriška technologija orientuota į tvarias pramogas. Tai - gamtą saugantis, tausoti gyvūnus skatinanti pramoga. Vandens projekcijos leidžia užsakovams atsisakyti fejerverkų taip saugant gamtą, žmones nuo garso, kas paskutiniu metu ypač aktualu visame pasaulyje. Vandens ekrano dydis priklausomai nuo poreikio gali keistis. Tačiau verta pabrėžti, kad norint maksimaliai išnaudoti šią technologiją, galingi ir ypač tikslūs projektoriai erdvinius vaizdus gali sukurti daugiau nei 10 metų aukščio ir virš 100 metrų pločio erdvėje. Visi vaizdai kuriami kompiuterio pagalba, tiek gyvūnai, fejerverkai, užrašai, kiti vaizdai. Nupiešti kompiuteriu galima praktiškai bet ką, ką žmogus tik sugalvoja, ir tai yra 3D vaizdas, atrodo labai tikroviškai. Užsakovas galės pasirinkti iš esamų jau sukurtų vaizdų bibliotekos arba jam bus kuriama personalizuoti vaizdai. Projekto rezultatas yra sukurta įvairių vaizdų 3D projekcija pramoginiams renginiams. Paslauga atitinka ir žiedinės, ir skaitmeninės ekonomikos principus.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2022-03-28
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 380 000,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 190 000,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai