BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

UAB Klevas telematics investicijos į pradedančiųjų vairuotojų išmaniojo automobilio priedėlio dizaino atnaujinimą ir rinkodaros inovacijas

Nr. 13.1.1-LVPA-K-861-01-0086

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas "Klevas telematics", UAB
Savivaldybė
Priemonė Kūrybiniai čekiai COVID-19
Prioritetas 13 PRIORITETAS. Veiksmų, skirtų COVID-19 krizei įveikti, skatinimas ir pasirengimas ekonomikos atgaivinimui
Kvietimo kodas 13.1.1-LVPA-K-861-01

UAB "Klevas telematics" kuria sprendimus, kurie įprastam automobiliui suteikia “išmanaus” automobilio funkcijas ir suteikia vairuotojams papildomą naudas, t.y. didina saugumą keliuose, padeda taupyti, vairavimui suteikia papildomo įdomumo, atlieka automobilio signalizacijos funkcijas, įprastam automobiliui suteikia “išmanaus automobilio” funkcionalumus. Projekto metu bus atnaujinamas eklevas įrenginys sukuriant ir įdiegiant naujus funkcionalumus, t.y. eklevas bus pirmas ir vienintelis produktas, kuris padės pradedančiam vairuotojui pirkti draudimą už prieinamą kainą. Tikslinė grupė - įmonės esami klientai, pradedantys vairuotojai ir neseniai vairavimo pažymėjimą gavę asmenys. Projekto tiklas - bendradarbiaujant su kūrybinių ir kultūrinių industrijų sektoriuje veikiančiu subjektu įdiegti naują funkcionalumą eklevas įrenginyje bei pasitelkiant rinkodaros inovacijos paskatinti įmonės konkurencingumą rinkoje. Tikimasi, jog diegiant inovatyvius sprendimus bus matomas teigiamas poveikis įmonės pajamų augimo potencialui, taip pat diegiant inovatyvias paslaugas bus didinamas įmonės konkurencingumas rinkoje. Be to, projektas suteiks sąlygas kūrybinių inovacijų kūrimui ir diegimui, o tai turės teigiamos įtakos gerinant sąlygas KKI ekosistemos kūrimuisi ir plėtrai.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2021-08-26
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 86 000,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 64 500,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai