BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

UAB "Mūsų odisėja" skaitmeninių bei žiedinės ekonomikos paslaugų ir produktų kūrimas, investuojant į KKI produktų kūrimui būtiną infrastruktą

Nr. 13.1.1-LVPA-K-309-01-0055

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Uždaroji akcinė bendrovė "Mūsų odisėja"
Savivaldybė
Priemonė PASKATOS GERINTI KULTŪROS IR KŪRYBINIŲ INDUSTRIJŲ ĮMONIŲ INFRASTRUKTŪRĄ
Prioritetas 13 PRIORITETAS. Veiksmų, skirtų COVID-19 krizei įveikti, skatinimas ir pasirengimas ekonomikos atgaivinimui
Kvietimo kodas 13.1.1-LVPA-K-309-01

Smogusi COVID-19 pandemija turismo sektoriui smogė itin skaudžiai. Iš pradžių nežinia ir įvesti apribojimai. Vėliau jau labiau sąmoningas klientų noras pasisaugoti ir taip gerokai apmažėjusš keliautojų srautą skatina vietoj mūsų buvusių pagrindinėmis paslaugomis - kelionių turistų grupėse rinktis individualias išvykas, vengti renginių ir pažintinio - kultūrinio turistinio uždarose erdvėse. Atsisakyti gidų paslaugų. Tai sąlygoja paslaugų kokybės bei turinio eroziją. Tačiau klientų noras pažinti, lvoti veiklos modelįatrasti, sužinoti, išbandyti kažką naujo niekur nedingo. Ir tai mus skatina iš esmės pergalvoti veiklos modelį ir kurti naujus šiendieniniame pasaulyje aktualius ir konkurencingus kultūros ir turizmo paslaugų sprendimus. Proejkto tikslas: investuojant į pažangių skaitmeninių paslaugų kūrimui būtiną įrangą bei infrastruktą pasirengti kurti bei teikti vartotojams pažangius aukštos pridėtinės vertės skaitmeninių turistinių kultūros ir kūrybinio turinio paslaugų sprendimus. Projekto rezultatas: pasitelkiant finansavimui prašomas ES struktūrinių fondų lėšas bus kuriama infrastrukūra ir įsigyjama įranga leidžianti kurti ir klientams pristatyti visiškai naują turizmo paslaugų teikimo modelį- virtualias keliones.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2022-03-28
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas (2022-06-15)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Taip (2022-06-15) 48.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 152 851,41 Eur
Prašoma finansavimo suma: 103 938,96 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai