BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

„UAB “Topcolor” naujų dezinfekcinių produktų sukūrimas, skirtų vidaus patalpoms gruntuoti irdažyti, dažas ir gruntas ,,Covid Stop””

Nr. 01.2.1-LVPA-T-858-01-0065

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas UAB "TOPCOLOR"
Savivaldybė
Kvietimo kodas 01.2.1-LVPA-T-858-01

UAB „Topcolor“ pagrindinė veikla yra dažų, lakų ir panašių dangų medžiagų, spaustuvinių dažų ir mastikų gamyba. Bendrovė reaguoja į šiuo metu pasaulyje, Lietuvoje susidariusią situaciją (COVID-19 pandemiją ir kovą su ja) ir ieško būdų kaip prisidėti prie COVID-19 viruso plitimo stabdymo, gaminant naujus dezinfekuojančius produktus, kadangi bendrovė turi tam reikalingus žmogiškuosius, gamybinius ir finansinius resursus (turi kvalifikuotus darbuotojus su naujų produktų kūrimo, tyrimų vykdymo patirtimi, turi gamybines patalpas, produkcijos platinimo kanalus, turi lėšų nuosavam įnašui į projekto įgyvendinimą). Projekto įgyvendinimo metu norima sukurti produktus (dažus ir gruntą „Covid stop”), kurie kartu atliktų ir dezinfekavimo funkciją, t.y. atliktų dvigubą funkciją - dezinfektanto ir dažo ar grunto. Projekto metu bendrovė numato vykdyti MTEP veiklas, kad gauti reikiamus tyrimų, testavimų rezultatus, sukurti naujų produktų prototipus, nes reikia tarpusavyje suderinti dezinfekuojančių medžiagų ir dažų, grunto komponentus, išvengti jų reakcijų, pasiekti kaip galima ilgesnį dezinfekcinį poveikį. Numatoma projekto įgyvendinimo trukmė – 11 mėn. Planuojama projekto įgyvendinimo vieta - Neries krantinė 16, Kauno m., Kauno miesto savivaldybė.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2020-11-27
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 135 865,88 Eur
Prašoma finansavimo suma: 108 692,70 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai