BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

UAB “Virtustream LT” darbuotojų kvalifikacijos, žinių ir gebėjimų tobulinimas

Nr. 09.4.3-ESFA-T-846-01-0017

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Virtustream LT UAB
Savivaldybė Kauno miesto
Priemonė Mokymai užsienio investuotojų darbuotojams
Prioritetas 9 PRIORITETAS. Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas
Kvietimo kodas 09.4.3-ESFA-T-846-01

„Virtustream“ yra pirmaujanti programinės įrangos ir paslaugų tiekėja, teikianti debesų kompiuterijos (programinės įrangos bei IaaS) paslaugas verslui. „Virtustream“ paslaugos supaprastina sudėtingų IT sistemų perkėlimą į debesų kompiuteriją, tiek privačioms, tiek institucinėms organizacijoms, užtikrinant visapusišką ekonominę ir verslo naudą. Virtustream įmonių grupėje dirba daugiau nei 2300 darbuotojų, yra sukurta daugiau kaip 20 duomenų centrų, kompanijos padaliniai yra daugiau nei 10-yje pasaulio valstybių. UAB „Virtustream LT“ yra vienas iš Virtustream įmonių grupės padalinių, kuris kuria ir vysto unikalios integruotos debesų kompiuterijos (angl. Cloud computing) valdymo platformos xStream bei kitų debesų kompiuterijos informacinių technologijų sprendimų programinę įrangą. Lietuviškasis Virtustream įmonių grupės padalinys ir jame dirbantys darbuotojai pasižymi aukšta kvalifikacija bei mokslinių žinių ir kompetencijų baze. UAB „Virtustream LT“, pagal priemonę „Mokymai užsienio investuotojų darbuotojams“ numato įgyvendinti darbuotojų mokymus, kurių tikslas – kelti esamų darbuotojų kompetenciją ir apmokyti naujus darbuotojus. Įmonės veiklos vystymui reikalingi kvalifikuoti programavimo paslaugų srities specialistai. Įmonė, norėdama užtikrinti tinkamą teikiamų paslaugų kokybę bei kokybišką darbuotojų darbą privalo investuoti į žmogiškųjų išteklių tobulinimą, darbuotojų mokymus, padėsiančius jiems tobulėti ir įgyti reikiamų žinių, siekiant įgyvendinti pavestas užduotis. Darbuotojai bus apmokomi kompiuterių programavimo srityje, IT projektų valdyme. Kad kvalifikacijos tobulinimas būtų labiausiai efektyvus, jis yra planuojamas atsižvelgiant į tiesiogines darbuotojų pareigas bei karjeros galimybes IT srityje ilgalaikėje perspektyvoje, motyvuojant darbuotojus siekti aukščiausių rezultatų.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2017-06-27
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 412 319,73 Eur
Prašoma finansavimo suma: 206 159,86 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2021-03-25
Sutarties pasirašymo diena: 2017-09-25
Sutarties galiojimo pabaiga: 2021-04-19
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
412 319,73 206 159,86 379 499,98 189 749,99

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Dirbantieji, kurie dalyvavo ESF mokymuose, suteikiančiuose kvalifikaciją arba kompetenciją Skaičius 60.00 55.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-12-05 07:52

Susiję įrašai