BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Ukmergės miesto vietos veiklos grupės vietos plėtros strategijos rengimas

Nr. 08.6.1-ESFA-T-909-01-0031

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Asociacija "Ukmergės miesto vietos veiklos grupė"
Savivaldybė Ukmergės raj.
Priemonė Vietos plėtros strategijų rengimas
Prioritetas 8 PRIORITETAS. Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu
Kvietimo kodas 08.6.1-ESFA-T-909-01

Projekto "Ukmergės miesto vietos veiklos grupės vietos plėtros strategijos rengimas" tikslas (esmė) - parengti Ukmergės miesto vietos plėtros strategija, kuria siekiama socialinės įtraukties ir užimtumo didinimo įgyvendinant bendruomenių inicijuotą vietos plėtrą. Siekiant socialinės įtraukties ir užimtumo tikslų, BIVP teikia didžiulių galimybių pasiekti tuos žmones, kuriems neįmanoma padėti bendromis darbo rinkos ir įtraukties politikos priemonėmis. Siekiant socialinės įtraukties per BIVP, daugiau dėmėsio galima skirti konkrečiai tikslinei grupei, tačiau ji pasiekiama vadovaujantis teritoriniu požiūriu, kuriuo labiausiai susitelkiama į vietos ir socialinę aplinką. Kaip vienas iš socialinės atskirties mažinimo, užimtumo skatinimo, bendradarbiavimo ir informacijos sklaidos tinklų kūrimo būdų yra partnerystės (vietos veiklos grupės) vietos plėtros strategijos parengimas ir įgyvendinimas. Siekiant parengti kokybišką ir Ukmerės miesto gyventojų, organizacijų ir kitų įstaigų poreikius atitinkančią vietos plėtros strategiją bus taikomi įvairūs darbo metodai, kurie padės atskleisti Ukmergės miesto situacijos analizę ir tikslinių grupių poreikius: - organizuojami konsultacinių-informacinių renginių, pristatančių bendruomenių inicijuotos vietos plėtros specifiką; - organizuojamos Focus grupės su tikslinėmis auditorijomis; - organizuojami VPS priemonių bei prioritetinių sričių pristatymo renginiai; - vykdomi mokymai Ukmergės miesto vietos veiklos grupės valdybos nariams ir administracijos darbuotojams.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2015-08-26
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 4 231,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 3 913,67 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2016-02-12
Sutarties pasirašymo diena: 2015-12-16
Sutarties galiojimo pabaiga: 2016-03-23
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
4 231,00 3 913,67 4 231,00 3 913,67

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Parengtos vietos plėtros strategijos Skaičius 1.00 1.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2024-07-23 07:50

Susiję įrašai