BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Utopinės vaizduotės modeliai Ernsto Blocho, Jiurgeno Habermaso filosofinėje kritinėje teorijoje ir Lietuvos viešųjų intelektualų filosofijoje

Nr. 09.3.3-LMT-K-712-23-0002

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Vytauto Didžiojo universitetas
Savivaldybė
Priemonė MOKSLININKŲ, KITŲ TYRĖJŲ, STUDENTŲ MOKSLINĖS KOMPETENCIJOS UGDYMAS PER PRAKTINĘ MOKSLINĘ VEIKLĄ
Prioritetas 9 PRIORITETAS. Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas
Kvietimo kodas 09.3.3-LMT-K-712-23

Projekto tikslas - išanalizuoti utopinės vaizduotės modelius remiantis Blocho, Habermaso ir Lietuvos viešųjų intelektualų filosofija. Šiuo tikslu projekto autorius planuoja surinkti ir ištirti projektui svarbią tyrimo medžiagą Lietuvos ir Vokietijos mokslų ocentruose, palyginti aukščiau minėtų vokiečių ir lietuvių viešųjų intelektualų – Leonido Donskio, Vytauto Radžvilo - idėjas ir išsiaiškinti išryškėjusių idėjinių konceptų panašumus bei skirtumu. Galiausiai ketinama moksliškai pagrįsti filosofinėje analizėje iškylančius utopinės vaizduotės modelius, jų santykį su Lietuvos ir Vokietijos viešuoju diskursu ir politine filosofija. Projektas vykdomas duomenis renkant Lietuvos ir Vokietijos universitetų bibliotekose bei mokslinėse institucijose. Projektui svarbios žinios bus įsisavinamos Kiolno universitete, o gauti tyrimų rezultatai pristatomi tyrimo ataskaitos, mokslinių straipsnių ir pranešimų formomis nacionalinėse konferencijose. Projektu trokštama skatinti lyginamuosius Lietuvos ir Vokietijos politinių, filosofinių ir socialinių idėjų tyrimus. Viliamasi, kad projekto duomenys duos postūmį naujų viešojo gyvenimo tyrinėjimo strategijų paieškai, svarbių problemų išplaukiančių iš Lietuvos, Vokietijos viešojo gyvenimo peripetijų sprendimui, paskatins akademinius ir socialinius ryšius tarp Lietuvos ir Vokietijos jaunųjų tyrėjų ir vyresnių mokslininkų.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2021-01-11
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2021-05-04)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Ne (2021-05-04) 55.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 50 408,40 Eur
Prašoma finansavimo suma: 50 408,40 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai