BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Vaikų ir paauglių iki 18 metų amžiaus skatinimas gyventi sveikai ir aktyviai mažiau pasiekiamuosiuose Lietuvos regionuose

Nr. 08.4.2-ESFA-K-629-02-0019

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Viešoji įstaiga "Socialinės partnerystės centras"
Savivaldybė Anykščių raj.
Priemonė Bendradarbiavimo skatinimas sveikatos netolygumų mažinimo srityje
Prioritetas 8 PRIORITETAS. Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu
Kvietimo kodas 08.4.2-ESFA-K-629-02

Projekto Vaikų ir paauglių iki 18 metų amžiaus skatinimas gyventi sveikai ir aktyviai mažiau pasiekiamuosiuose Lietuvos regionuose tikslas – inovatyvumu, idėjos naujumu, nestandartiniais problemos sprendimais gerinti Kavarsko vaikų fizinę ir psichinę sveikatą. Didžiausias dėmesys šiuo projektu skiriamas aktualiausioms problemoms spręsti – gerinti vaikų psihinę sveikatą emocinės ir socialinės raidos sutrikimų prevencijai, savižudybių, priklausomybių ir prievartos prevencijai, vaikų sveikatos problemų sprendimui skatinant vaikus gyventi sveikai ir aktyviai . Projektu padidinsime Kavarsko rajono vaikų sveikatos raštingumą, diegsime pozityvius sveikos gyvensenos įgūdžius. Projekte nuspręsta organizuoti piešinių konkursą, kurio tikslas aktyvinti ir skatinti mokinių domėjimąsi sveika gyvensena ir paskatinti pavaizduoti tai kūryboje, bei ugdyti mokinių vaizduotę, kūrybinius ir meninius gebėjimus. Skatinsime vaikus kūrybiškai naudotis įgytomis sveikatos stiprinimo žiniomis ir įgūdžiais bei domėtis sveika gyvensena, ligų prevencija, raginsime vaikus pasidalyti sveikos gyvensenos, ligų prevencijos asmenine ir šeimos patirtimi. Vykdysime vaikų ir paauglių iki 18 metų amžiaus žmogiškojo ir socialinio kapitalo stiprinimą panaudojant neuroedukacinius metodus Ši veikla skirta vaikų ir paauglių iki 18 metų amžiaus psicinės sveikatos stiprinimui, socialinių ir emocinių gebėjimų ugdymui panaudojant įvairius dailės terapijos metodus, siekiant auginti socialiai atsakingą asmenybę. Neturėdami tinkamai išugdytų socialinių gebėjimų, vaikai linkę save nuvertinti, pasirenka „gatvės universiteto“ stilių, įsitraukia į virtualią erdvę arba pasirenka subkultūrų. Mokymais siekiama tikslinės grupės atstovams padėti įgyti bazinių, socialiai atsakingai asmenybei būdingų bruožų, sustiprinti socialinius emocinius ir dvasinius gebėjimus, kurie padės vaikams ir paaugliams valdyti emocinius sutrikimus, agresiją, hiperaktyvumą bei padės sustiprinti mokymosi motyvaciją ir pasitikėjimą savimi.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2018-12-03
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2019-03-25)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Ne (2019-03-25) 38.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 213 535,50 Eur
Prašoma finansavimo suma: 200 000,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai