BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Vaistinės formos su antimikrobinių savybių turinčiomis metalų nanodalelėmis ir augalų ekstraktais sukūrimas atrajotojų nagų ligų gydymui

Nr. 01.2.2-LMT-K-718-03-0013

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Lietuvos sveikatos mokslų universitetas
Savivaldybė
Priemonė
Prioritetas
Kvietimo kodas 01.2.2-LMT-K-718-03

Šiuo metu gyvulininkystėje viena opiausių problemų yra gyvūnų nagų likos, kurias sukelia prastos laikymo sąlygos ir aplinkoje esantys mikroorganizmai. Sergantys gyvūnai prasčiau auga, yra mažiau produktyvūs, bei jų gyvenimo trukmė yra trumpesnė, kas sąlygoja tiesioginius nuostolius. Gyvulių nagų problemos yra paplitusios plačiai pasaulyje, jomis serga avys, ožkos, kupranugariai, galvijai. Projekto tikslas yra sukurti vaistinę formą galvijų nagų gydymui panaudojant antimikrobinėmis savybėmis pasižyminčias metalų nanodaleles (ND) bei augalų ekstraktus. Tikimąsi naudojant viename preparate kelių skirtingų metalų nanodaleles pasiekti labai gerą antimikrobinį poveikį prieš ypač patogenines bakterijas, o parinkti vaistinių augalų ekstraktai padės tokį poveikį išlaikyti įvairiomis naudojimo sąlygomis, taip pat mažins uždegimo skausmą, tinimą ir tt. Sukurtą technologiją ir mokslinių tyrimų duomenis planuojama panaudoti ir vėlesniuose mokslinių tyrimų etapuose kuriant preparatus žmonių gydymui.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2020-01-21
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas (2020-06-16)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Ne (2020-06-16) 58.80
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 660 196,94 Eur
Prašoma finansavimo suma: 660 196,94 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai