BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

,,Vandens deaeravimas gamtinėmis dujomis be pleminaraus vandens pašildymo, deginant panaudotas deaeravimui dujas šildymo katiluose“

Nr. 03.3.1-LVPA-K-803-02-0048

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas UAB "GANDRAS ENERGOEFEKTAS"
Savivaldybė Visagino
Priemonė Regio Invest LT+
Prioritetas 3 PRIORITETAS. Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas
Kvietimo kodas 03.3.1-LVPA-K-803-02

UAB „Gandras energoefektas“ veikia Visagino mieste. Bendrovės veikla vyksta vienoje iš specifinių ir siaurų sryčių Lietuvai - šiuo metu užsiima energetinių sistemų projektavimu ir montavimu, tačiau ketina plėsti savo veiklą energetikos srityje ir pradėti naujo gaminio (žemos temperatūros dujinio deaeratoriaus) gamybą. Verlo plane pristatomas bendrovės ketinimas įsigyti ir įdiegti modernius įrenginius iš kurių kai kurie bus specialiai suprojektuoti ir pagaminti šiam projektui. Modernūs įranginiai, leis gaminti naują produktą, kuris yra bendrovėje atliktų tyrimų rezultatas– žemos temperatūros dujinius deaeratorius arba jų sudedamos dalis. Žemos temperatūros dujinis deaeratoris veiks pagal naują technologiją – vandens deaeravimas gamtinėmis dujomis be preliminaraus vandens pašildymo, deginant panaudotas deaeravimui dujas. Bendrovėje galis buti konstruojami deaeratoriai pagal užsakovų poreikius bei gali būti pasiūlomas jų pilnas komplėktavimas. Ši nauja veikla paįvairins esamos įmonės veiklą, tiesiogiai įtakos darbo našumą, o tuo pačiu naujų darbo vietų kurimą, apyvartos ir pelno augimą. Bendrovėje įvairinant vykdomą veiklą planuojama įdarbinti Visagino miesto ir Zarasų rajono gyventojus, kurie dirbs su modernia įranga gamindami naują inovatyvų produktą arba jo sudedamas dalys bei poreikiui esant atliks deaeratorių pilną komplektaciją. Projekto įgyvendinimo metu yra planuojama atlikti UAB „Gandras energoefektas“ priklausančių pastatų rekonstrukciją, kurie bus specialiai pritaikyti naujos produkcijos gaminimui ir tai bus vieta, kuri naudojama moderniai įrangai sumontuoti ir gamybos procesui naudoti. Bendrovė naujos produkcijos gaminimui naudos jau turimą įmonėje įrangą bei atliks esamų gamybos linijų modernizavimą, įmonės vidinių inžinerinių tinklų, kurių reikia naujoms gamybos technologinėms linijos modernizuoti. Planuojama, kad modernios technologinės įrangos diegimas ir naujos produkcijos gamyba užtikrins ilgalaikį įmonės konkurencingumą.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2017-03-14
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 1 489 861,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 1 469 641,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai