BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Vietos plėtros strategijos parengimas

Nr. 08.6.1-ESFA-T-909-01-0005

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Asociacija Telšių miesto vietos veiklos grupė
Savivaldybė Telšių raj.
Priemonė Vietos plėtros strategijų rengimas
Prioritetas 8 PRIORITETAS. Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu
Kvietimo kodas 08.6.1-ESFA-T-909-01

Teikiamo projekto tikslas - didinti bendruomenių socialinę integraciją bei gerinti vietines įsidarbinimo galimybes Telšių mieste, išnaudojant gyvenamosios vietovės bendruomenių, verslo ir vietos valdžios ryšius, parengiant Telšių miesto vietos plėtros strategiją. Projekto uždaviniai:1. Parengti Telšių miesto vietos plėtros strategiją, kuria siekiama padidinti bendruomenių socialinę integraciją bei pagerinti vietines įsidarbinimo galimybes, išnaudojant vietos bendruomenių, verslo ir vietos valdžios ryšius Telšių mieste.2. Įtraukti vietos bendruomenes į Telšių miesto vietos plėtros strategijos parengimą;Tikslinės grupės: nekvalifikuoti, socialiai pažeidžiamų visuomenės sluoksnių bei kiti ribotų isidarbinimo galimybių Telšių miesto bedarbiai.Projekto veiklos: 1. Vietos plėtros strategijos rengimas. Telšių miesto vietos plėtros strategija bus rengiama šiais etapais:- Poreikių tyrimas;- Esamos situacijos analizė ir SSGG analizė;- Poreikių ir problemų nustatymas prioriteto tvarka;- Strategijos prioritetų, priemonių ir veiklos sričių identifikavimas, viešas aptarimas ir tvirtinimas visuotiniame narių susirinkime;- Finansinio plano parengimas ir tvirtinimas visuotiniame narių susirinkime;- Strategijos projekto pristatymas ir viešas svarstymas;- Strategijos tvirtinimas ir pristatymas Telšių regiono plėtros tarybai.2. Pristatymų ir konsultacijų su gyventojais, reikalingų Telšių miesto vietos plėtros strategijos parengimui, organizavimas. Visuose strategijos rengimo etapuose bus siekiama įtraukti Telšių miesto vietos valdžią, Telšių miesto bendruomenes ir vietos verslus į vietos plėtros strategijos rengimą. Bendruomenė bus įtraukiama į strategijos rengimą informacinių renginių (2 vnt.) metu, pateikiant informaciją vietinėje spaudoje, bei kviečiant teikti savo pastabas ir pasiūlymus apie strategijos atskirų dalių projektus.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2015-08-03
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 4 317,91 Eur
Prašoma finansavimo suma: 3 994,06 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2016-02-12
Sutarties pasirašymo diena: 2015-11-18
Sutarties galiojimo pabaiga: 2016-04-21
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
4 317,91 3 994,06 4 317,91 3 994,06

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Parengtos vietos plėtros strategijos Skaičius 1.00 1.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2024-06-24 07:53

Susiję įrašai