BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Vilniaus miesto Šiaurinės tikslinės teritorijos vietos plėtros strategijos parengimas

Nr. 08.6.1-ESFA-T-909-01-0039

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Vilniaus miesto Šiaurinės tikslinės teritorijos vietos veiklos grupė
Savivaldybė Vilniaus miesto
Priemonė Vietos plėtros strategijų rengimas
Prioritetas 8 PRIORITETAS. Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu
Kvietimo kodas 08.6.1-ESFA-T-909-01

Projekto tikslas - parengti Vilniaus miesto Šiaurinės tikslinės teritorijos vietos veiklos strategiją (toliau - Strategija). Pagal šią Strategiją bendruomenių inicijuota vietos plėtra ir jos įgyvendinimo projektai bus tikslingai nukreipti vietinių įsidarbinimo galimybių pagerinimui ir bendruomenių socialinės integracijos didinimui. Į Strategijos rengimą bus įtrauktos Šiaurinėje tikslinėje teritorijoje veikiančios gyventojų bendruomenės, verslo bendruomenė, Vilniaus miesto savivaldybė, valstybės institucijos ir organizacijos, socialinės atskirties grupės (ilgalaikiai bedarbiai, asmenys su negalia, priklausomybės ligomis sergantys asmenys ir kt.). Bus vykdomos visų išvardintų tikslinių grupių poreikių tyrimo studijos, organizuojami Strategijos aptarimo renginiai, naudojamos kitos informavimo ir viešinimo priemonės. Pagal Strategiją bendruomenių inicijuojama vietos plėtra: kels ir įgyvendins vietos bendruomenių socialines ir kultūrines iniciatyvas socialinei integracijai didinti; skatins jaunimo bei socialinio verslumo iniciatyvas, inicijuos stažuočių, pameistrystės bei verslo akseleravimo projektus; sieks sukurti vietines informavimo apie neformalaus ugdymo metu įgytas kompetencijas ir paslaugų paskirstymo sistemas, skatinančias jaunimo užimtumą, įdarbinimą ir verslumą; sieks sukurti socialinio verslumo klasterio bei projektų idėjų pateikimo ir įgyvendinimo platformas; sieks praplėsti (sukurti naujas) inovatyvias socialines ir švietimo paslaugas romų bendruomenei, siekiant mažinti jos socialinę atskirtį; sieks plėtoti kūryba paremtas partnerystes ir iniciatyvas, skatinančias profesionalių menininkų dalyvavimą kūrybinėse partnerystėse, skirtose atskirtį patiriančių grupių įtraukimui į visuomenės gyvenimą, išvardintose srityse kels kitas iniciatyvas ir inicijuos jų įgyvendinimo projektus.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2015-08-28
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 4 257,36 Eur
Prašoma finansavimo suma: 3 857,36 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pradžia: 2015-11-12
Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2016-02-12
Sutarties pasirašymo diena: 2015-11-24
Sutarties galiojimo pabaiga: 2016-04-21
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
4 257,36 3 857,36 4 257,36 3 857,36

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Parengtos vietos plėtros strategijos Skaičius 1.00 1.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2024-07-25 07:49

Susiję įrašai