BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Virtualios ugdymo aplinkos ir patyriminio ugdymo principų kompleksinė sintezė Biržų rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigose

Nr. 09.2.1-ESFA-K-728-02-0078

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Biržų lopšelis-darželis "Genys"
Savivaldybė Biržų raj.
Priemonė IKIMOKYKLINIO IR BENDROJO UGDYMO MOKYKLŲ VEIKLOS TOBULINIMAS
Prioritetas 9 PRIORITETAS. Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas
Kvietimo kodas 09.2.1-ESFA-K-728-02

Projekte ikimokyklinio turinio ugdymo kokybę gerinančias penkias Biržų r. ugdymo įstaigas vienija bendra problema – Lietuvoje ikimokyklinis ugdymas orientuotas į tradicinį žinių suteikimą (skaitymą, rašymą, logiką) ir mažai orientuojamasi į patyriminį ugdymą. Ikimokyklinio ugdymo įstaigos susijungė į bendrą grupę siekdamos bendro tikslo: pagerinti Biržų r. ikimokyklinio ugdymo proceso organizavimą panaudojant išmaniąsias technologijas. Norint išspręsti problemą ir pasiekti tikslą planuojama sukurti inovatyvią ikimokyklinio ugdymo metodiką, atitinkančią šių dienų poreikius, orientuotą į patyriminį ugdymą, plačiai naudojant tinklines virtualias ugdymo priemones, kuri padarys ugdymo procesą inovatyvų, diferencijuotą, skatinantį pažinimą, atradimus, talentų ugdymą. Siektini projekto rezultatai - pagerėjęs ikimokyklinio ugdymo procesas Biržų r. Šiuo projektu taip pat siekiama, kad ikimokyklinio ugdymo paslaugas teikiančios organizacijos augtų ir tobulėtų, gebėtų prisitaikyti prie kintančių visuomenės poreikių. Planuojamos projekto veiklos bus skatinančios tobulėti ugdytinius, personalą, tėvus. Tinkamai integravus į ugdymo procesą virtualias IT ugdymo priemones bus pagyvintas ugdymąsis, sustiprinta vaikų motyvacija, ugdymas ir mokymas taps aiškesnis, įdomesnis, išsamesnis, dinamiškesnis, patrauklesnis.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2019-01-28
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas (2019-06-04)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Taip (2019-06-04) 61.50
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 99 915,19 Eur
Prašoma finansavimo suma: 97 916,89 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai