BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Vyrų ir moterų kosmetikos rinkimosi ir naudojimo elgsenos ypatumai

Nr. 09.3.3-LMT-K-712-22-0043

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Kauno kolegija
Savivaldybė
Priemonė MOKSLININKŲ, KITŲ TYRĖJŲ, STUDENTŲ MOKSLINĖS KOMPETENCIJOS UGDYMAS PER PRAKTINĘ MOKSLINĘ VEIKLĄ
Prioritetas 9 PRIORITETAS. Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas
Kvietimo kodas 09.3.3-LMT-K-712-22

Projektu siekiama skatinti jaunojo tyrėjo-studento įsitraukimą į mokslines tiriamasias veiklas bei plėtoti jo tyriminius gebėjimus. Šio tikslo bus siekiama atliekant vyrų ir moterų kosmetikos priemonių pasirinkimo ir naudojimo elgsenos ypatumų tyrimą. Tyrimas skirtas mokslinės tyrimo problemos - kokie vyrų ir moterų kosmetikos priemonių pasirinkimo ir naudojimo elgsenos ypatumai?- sprendimui. Projekto tikslui pasiekti suplanuotas teorinis ir empirinis tyrimas. Teorinis tyrimas apims mokslinių ir kitų šaltinių analizę taikant įvairius teorinio tyrimo metodus siekiant aprašyti kosmetinių priemonių klasifikaciją, jų paskirtį, teoriškai pagrįsti veiksnius, turinčius įtakos kosmetikos priemonių pasirinkimo kriterijams, vartojimo įpročių susiformavimui akcentuojant lyties sąlygojamus skirtumu. Empirinio tyrimui suplanuota kiekybinė tyrimo strategija, duomenys bus renkami taikant apklausos raštu metodą. Tyrimo dalyviai ir imtis – 1000 įvairaus amžiaus Lietuvos vyrų ir moterų. Tyrimo anketa bus dalijama įvairiuose Lietuvos miestuose, stengiantis išlaikyti tyrimo dalyvių proporcijas lyties atžvilgiu. Tyrimo metu gauti duomenys bus apdoroti taikant statistinės analizės metodus. Tyrimo rezultatai bus pristatyti tyrimo ataskaitoje bei LMT organizuojamoje studentų konferencijoje. Tyrimo rezultatai papildys kol kas negausų mokslinį diskursą kosmetikos priemonių pasirinkimo ir vartojimo tema, atskleidžiant lyčių sąlygojamus skirtumus kosmetikos priemonių vartotojų pasirinkimo ir naudojimo elgsenoje. Projekto veiklų įgyvendinimas ne tik prisidės prie studento mokslinės veiklos vykdymo gebėjimų plėtojimo, bet suteiks galimybes gerinti jaunojo tyrėjo akademinio ir skaitmeninio raštingumo, problemų sprendimo, kritinio ir analitinio mąstymo, reprezentacinius, komunikacinius gebėjimus.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2020-07-24
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2020-10-08)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Taip (2020-10-08) 66.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 2 928,88 Eur
Prašoma finansavimo suma: 2 928,88 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2021-04-30
Sutarties pasirašymo diena: 2020-11-03
Sutarties galiojimo pabaiga: 2021-05-31
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
2 928,88 2 928,88 2 928,88 2 928,88

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Tyrėjai, kurie dalyvavo ESF veiklose, skirtose mokytis pagal neformaliojo švietimo programas Skaičius 1.00 1.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2024-07-13 07:54

Susiję įrašai