BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Zarasų ir Molėtų istorinių teritorijų kultūros ir gamtos vertybių aktualizavimas didinant jų lankomumą ir žinomumą e-rinkodaros priemonėmis

Nr. 05.4.1-LVPA-K-808-02-0009

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Zarasų rajono savivaldybės administracija
Savivaldybė Zarasų raj.
Priemonė Prioritetinių turizmo plėtros regionų e-rinkodara
Prioritetas 5 PRIORITETAS. Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos
Kvietimo kodas 05.4.1-LVPA-K-808-02

Projektą „Zarasų ir Molėtų istorinių teritorijų kultūros ir gamtos vertybių aktualizavimas didinant jų lankomumą ir žinomumą e-rinkodaros priemonėmis" teikia Zarasų rajono savivaldybės administracija. Projektas apims visas keturias istorines teritorijas esančias Zarasų ir Molėtų rajonuose. Šios istorinės teritorijos išskirtinės yra tuo, kad yra įtrauktos į Kultūros vertybių paveldo registrą: Zarasų (kodas Kultūros vertybių registre - 17126) ir Dusetų (kodas Kultūros vertybių registre - 31690) miestų, esančių Zarasų rajone, bei Dubingių (kodas Kultūros vertybių registre - 31099) ir Alantos (kodas Kultūros vertybių registre - 12788) miestelių, esančių Molėtų rajone. Tikslinės teritorijos pasirinktos atsižvelgiant į Zarasų rajono turizmo rinkodaros strategijos 2015 -2020 m., pagrindinį tikslą – kurti elektroninės rinkodaros priemones ir įgyvendinti rinkodaros projektus, sujungiančius dviejų ir daugiau savivaldybių teritorijas apimančius turistinius maršrutus. Projekto tikslas – didinti kultūros ir gamtos paveldo objektų, Zarasų ir Molėtų rajono istorinėse teritorijose lankomumą ir žinomumą taikant e-rinkodaros priemones. Projektas skatins ir didins turistų srautus ir susidomėjimą šiose tikslinėse savivaldybėse. Projektu siekiama sujungti istorines teritorijas, esančias Kultūros vertybių registre, į vieną maršrutą bei naudojant e-rinkodaros priemones ir universalaus dizaino principu, aktualizuoti jų urbanistinį - architektūrinį, istorinį savitumą ir kultūrinę vertę bei patogiai ir patraukliai juos pristatyti turistams, asmenims planuojantiems atostogas ar edukaciniais tikslais. Projekto metu bus sukurta istorinių teritorijų urbanistinė- architektūrinė - istorinė vizualizacija, taip pat apims šių vietovių vietos ir tarpmiestinį turistinių maršrutų parengimą naudojant 3D ir kitas technologijas. Projekto metu numatyta sukurti interaktyvią interneto svetainę, kuri pristatytų tikslinių teritorijų turistinį potencialą.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2018-07-31
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2018-10-12)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Taip (2018-10-12) 38.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 243 939,38 Eur
Prašoma finansavimo suma: 207 348,47 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai