BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Žemėvaldos teisių ir resursų gavybos diskusijos Sibire (Rusijos Federacija): autochtonų bendruomenių ir valstybės sąveika

Nr. 09.3.3-LMT-K-712-01-0001

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Vilniaus universitetas
Savivaldybė Vilniaus miesto
Priemonė MOKSLININKŲ, KITŲ TYRĖJŲ, STUDENTŲ MOKSLINĖS KOMPETENCIJOS UGDYMAS PER PRAKTINĘ MOKSLINĘ VEIKLĄ
Prioritetas 9 PRIORITETAS. Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas
Kvietimo kodas 09.3.3-LMT-K-712-01

Šis projektas tirs kaip autochtonų elnių augintojų ir medžiotojų bendruomenės formaliai ir neformaliai sąveikauja su žeme (teritorija), valstybe ir resursų industrija kintančių žemėvaldos teisių kontekste Sibire (Rusijos Federacijoje). Remiantis kokybiniu etnografiniu lauko tyrimu mes analizuosime kaip autochtonų bendruommenės administruoja ir valdo dideles taigos teritorijas savo subistencinėms reikmėms intensyvėjančių resursų gavybos kontekste. Projektas atskleis kaip bendruomenės sąveikauja/konfliktuoja/bendradarbiauja su valstybe ir industrinėmis kompanijomus ir kaip jos vertina ir kritikuoja kintantį formal reguliavimą. Šis tyrimas analizuos įvarias formalias ir neformalias autochtonų žemėvaldos irsantykių su skirtingais veiksniais strategijas. Mes analizuosime tam tikrą tąsą ir artikuliacijas paprotinės teisės ir kultūrinės rezistencijos formas. Tyrimas leis suprasti kintančias žemėvaldos teises, regionalinę politiką ir adaptacijas Rusijos resursų gavybos regionuose. Tyrimas apims skirting industrinio intensyvumo regionus (išvystytus ir nutolusius nuo centrų) Rytų (Pietų) Sibire, kur gyvena tradicinėmis ekonominėmis formomis užsiimančios autochtonų bendruomenės.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2017-08-08
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2017-11-27)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Taip (2017-11-27) 80.30
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 420 588,05 Eur
Prašoma finansavimo suma: 420 588,05 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai