BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Žemo slenksčio paslaugų kokybės ir prieinamumo gerinimas Kauno mieste

Nr. 08.4.2-ESFA-V-621-01-0011

Paraiškos būsena:
Įgyvendinimas
Vykdytojas Kauno miesto savivaldybės administracija
Savivaldybė
Priemonė Priklausomybės ligų profilaktikos, diagnostikos ir gydymo kokybės ir prieinamumo gerinimas
Prioritetas 8 PRIORITETAS. Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu
Projekto sąrašo numeris 08.4.2-ESFA-V-621-01

Asmenys, vartojantys švirkščiamąsias narkotines ir psichotropines medžiagas ne gydymo tikslu, patiria didžiausią socialinę atskirtį. Dažnas atsidūręs visuomenės užribyje, praradęs socialinius ryšius su artimaisiais, netekęs darbo, neturintis asmens tapatybės dokumento, negaunantis socialinių paslaugų. Tokie asmenys patiria didžiausią riziką užsikrėsti ŽIV bei kitomis per kraują plintančiomis infekcijomis, perdozuoti „gatvės“ narkotikų. Projektas padės pasiekti labiausiai „atsiribojusius“ švirkščiamųjų narkotikų vartotojus (ŠNV), kurie naudosis stacionariomis žemo slenksčio paslaugų kabineto (toliau – Kabinetas) paslaugomis (gaus švirkštų ir adatų keitimo bei dezinfekavimo priemonių, fiziologinio skysčio ir kt. priemones). Kabinete dirbsiantys 3 profesionalūs darbuotojai teiks konsultavimo, informavimo, tarpininkavimo, vienkartinių priemonių dalinimo ir kt. paslaugas. ŠNV skleis informaciją savo bendruomenės nariams už kabineto ribų-informuos apie Kabineto veiklas, keičiamus švirkštus/adatas, taip skatindami naudotis tiekiamomis paslaugomis. Projekto veiklas įgyvendins skaidriu būdu atrinktas projekto partneris - paramos fondas „Rigra“, patalpose Partizanų g. 5 Kaune. Taip tikimasi padidinti bei socialinių paslaugų prieinamumą ir kokybę asmenims, piktnaudžiaujantiems alkoholiu ir kitomis psichoaktyviosiomis medžiagomis ir priklausomiems nuo jų, gerinti ankstyvosios intervencijos, specializuoto priklausomybių gydymo, socialinės integracijos bei žemo slenksčio paslaugų prieinamumą ir kokybę.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2019-10-10
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas Netaikoma 0
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 107 060,72 Eur
Prašoma finansavimo suma: 107 060,72 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2023-04-30
Sutarties pasirašymo diena: 2019-12-30
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
159 597,48 159 597,48 154 598,89 154 598,89

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Apsilankymai žemo slenksčio paslaugų kabinetuose Skaičius 25733.00 0

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-04-02 08:11

Susiję įrašai