BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Žemo slenksčio paslaugų kokybės ir prieinamumo gerinimas Mažeikių rajono savivaldybėje

Nr. 08.4.2-ESFA-V-621-01-0004

Paraiškos būsena:
Įgyvendinimas
Vykdytojas Mažeikių rajono savivaldybės administracija
Savivaldybė
Priemonė Priklausomybės ligų profilaktikos, diagnostikos ir gydymo kokybės ir prieinamumo gerinimas
Prioritetas 8 PRIORITETAS. Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu
Projekto sąrašo numeris 08.4.2-ESFA-V-621-01

Projektu sprendžiama problema – nepakankama žemo slenksčio paslaugų kokybė ir prieinamumas Mažeikių rajono savivaldybėje. Mažeikių rajono savivaldybėje žemo slenksčio paslaugas teikiantis kabinetas (toliau – kabinetas) veikia nuo 2008 m. Stacionariame kabinete paslaugos teikiamos darbo dienomis, 4 valandas per dieną. 2018 m. kabinete vidutiniškai per mėn. apsilankė 23 klientai, kurių amžiaus vidurkis buvo 27-42 metai. 2018 m. kabinete nuolat (reguliariai) lankėsi 21 klientas, užregistruota 18 naujai pradėjusių lankytis klientų. Bendrai 2018 m. kabinete užregistruoti 1302 apsilankymai. Projekto tikslas: sumažinti su narkotikų vartojimu ir rizikinga elgsena susijusias neigiamas medicinines, socialines, ekonomines, teisines pasekmes visuomenei ir asmeniui. Problemą numatoma spręsti vykdant projekte suplanuotas veiklas: teikti žemo slenksčio paslaugas, suteikti priemones saugesniam švirkščiamųjų narkotikų vartojimui, taip mažinant rizikingą elgseną nesaugiai vartojant švirkščiamuosius narkotikus panaudotomis švirkštimosi priemonėmis. Taip pat suteikti tvarsliavos, dezinfekcijos priemones. Paslaugų gavėjai bus aprūpinami priemonėmis, skirtomis saugiems lytiniams santykiams. Taip bus sudarytos sąlygos švirkščiamųjų narkotikų vartotojams, kurie nenori ar yra nepasirengę atsisakyti švirkščiamųjų narkotikų vartojimo, pasinaudoti tokiomis žalos mažinimo priemonėmis kaip švirkštų, adatų keitimu, tvarsliavos, dezinfekcinių priemonių, prezervatyvų dalinimu ir kt. Taip pat paslaugų gavėjai bus konsultuojami ir informuojami infekcijų plitimo, narkotinių ir psichotropinių medžiagų vartojimo prevencijos bei saugesnės lytinės elgsenos klausimais. Tarpininkaujant bus didinamos galimybės gauti sveikatos priežiūros ir kitas paslaugas bei įtraukti į reabilitacijos programas, resocializacijos ir integracijos bei savipagalbos grupių programas. Paslaugų gavėjams kabinete nuolatos bus atliekami atrankiniai greitieji ŽIV testai ir kiti atrankiniai greitieji testai (HCV, HBV, sifilio).


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2019-09-23
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas Netaikoma 0
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 82 607,78 Eur
Prašoma finansavimo suma: 82 607,78 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2023-08-31
Sutarties pasirašymo diena: 2019-12-30
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
82 607,78 82 607,78 81 714,63 81 714,63

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Apsilankymai žemo slenksčio paslaugų kabinetuose Skaičius 3906.00 0

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-04-02 08:11

Susiję įrašai