BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Kvietimas teikti paraiškas finansuoti projektus pagal priemonę „Elektros skirstomųjų tinklų modernizavimas ir plėtra“ Nr. 01.

Nr. 04.4.1-LVPA-K-106-01

Atnaujinimo data: 2023-12-21
Paskelbimo data
2016-02-22 09:00
Atnaujinimo data
2023-12-21
Priemonė
Paraiškos pateikimo terminas
2016-04-22 15:00
Didžiausia galima projektui skirti finansavimo lėšų suma
8 000 000,00 Eur
Kvietimui numatytas finansavimas
10 000 000,00 Eur
Prašomas finansavimas Skirtas finansavimas
mln. Eur mln. Eur

Finansavimo skyrimas

Finansavimo tikslas

Siekiant užtikrinti ekonominiu požiūriu veiksmingą ir tvarią elektros energetikos sistemos ilgalaikį funkcionalumą su minimaliais elektros energijos skirstymo nuostoliais, aukštą elektros energijos tiekimo kokybę, didesnį tiekimo saugumą ir saugą, įgyvendinti pilotinius elektros skirstomojo tinklo projektus, diegiant pažangiojo tinklo elementus.

Finansuojamos veiklos

Remiamos veiklos

1. Transformatorių pastočių ir skirstyklų atnaujinimas, diegiant pažangiojo tinklo elementus.
2. Elektros skirstomųjų tinklų skirstomųjų punktų, transformatorinių ir elektros linijų atnaujinimas, diegiant pažangiojo tinklo elementus.

Galimi pareiškėjai

Juridiniai asmenys, nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais valdantys skirstomuosius tinklus, esančius jų veiklos licencijoje nurodytoje teritorijoje, teisės aktų nustatyta tvarka užtikrinantys skirstomųjų tinklų eksploatavimą, plėtrą ir techninę priežiūrą, atsakingi už tai, kad būtų užtikrintas ilgalaikis sistemos pajėgumas pagrįstiems elektros energijos skirstymo poreikiams tenkinti, ir turintys atitinkamą veiklos licenciją.

Galimi pareiškėjai

Atrankos būdas

Paraiškų pateikimo būdas

Paraiškos gali būti pateiktos kaip pasirašyti popieriniai dokumentai arba kaip elektroniniai dokumentai, pasirašyti saugiu elektroniniu parašu, priklausomai nuo to, kokią šių dokumentų formą pasirenka pareiškėjas.

Jei paraiška teikiama kaip popierinis dokumentas, pareiškėjas turi pateikti vieną paraiškos originalą ir elektroninę užpildytos paraiškos formos versiją „pdf“ formatu, įrašytą į elektroninę laikmeną. Paraiškos originalo ir elektroninės versijos turinys turi būti identiškas. Paraiška turi būti atsiųsta registruota pašto siunta naudojantis pašto paslaugų teikėjų teikiamomis paslaugomis arba pristatyta į LVPA priimamąjį, Savanorių pr. 28, LT-03116 Vilnius.

Jei paraiška teikiama kaip elektroninis dokumentas, pareiškėjas turi užpildyti paraišką ir pateikti ją elektroniniu paštu info@lvpa.lt. Kartu su paraiška teikiami dokumentai ir (ar) skaitmeninės pridedamų dokumentų kopijos elektroniniu parašu gali būti netvirtinami.

Siunčiant registruotąja pašto siunta, paraiškos turi būti įteiktos pašto paslaugų teikėjui ne vėliau kaip iki 2016 m. balandžio 22 d. 24:00 val.

Jei paraiška nesiunčiama registruotąja pašto siunta, ji turi būti pristatyta į LVPA iki 2016 m. balandžio 22 d. 15:00 val.

Jei paraiška teikiama kaip elektroninis dokumentas, ji turi būti atsiųsta elektroniniu paštu info@lvpa.lt iki 2016 m. balandžio 22 d. 15:00 val.

LVPA neprisiima atsakomybės dėl ne laiku pristatytų paraiškų.

Susiję dokumentai

2014-10-08

Projektų administravimo ir finansavimo taisyklės

Nuoroda
Dokumento kategorija Nacionaliniai teisės aktai
Dokumentą priėmė: Finansų ministerija

Kontaktai

Dėl paraiškų pateikimo per DMS (techniniais klausimais) prašome kreiptis:

Tel. +370 682 84182

El. p. dms@lvpa.lt

 

Kitais klausimais prašome kreiptis į atsakingą projektų vadovą.

Kontaktus galite rasti čia.