BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Kvietimas teikti paraiškas finansuoti projektus pagal priemonę „Intelektas. Bendri mokslo–verslo projektai“ Nr. 01.

Nr. J05-LVPA-K-01

Atnaujinimo data: 2023-12-21
Paskelbimo data
2016-07-15 09:00
Atnaujinimo data
2023-12-21
Priemonė
Paraiškos pateikimo terminas
2016-09-15 16:00
Didžiausia galima projektui skirti finansavimo lėšų suma
4 200 000,00 Eur
Kvietimui numatytas finansavimas
60 006 000,00 Eur
Prašomas finansavimas Skirtas finansavimas
mln. Eur mln. Eur

Finansavimo skyrimas

Finansavimo tikslas

Paskatinti šalies įmones investuoti į inovaciniams gaminiams, paslaugoms ar procesams kurti reikalingus mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą (toliau – MTEP), taip pat paskatinti įmonių plėtrą ir naujų inovacinių įmonių steigimąsi investuojant į MTEP ir inovacijų infrastruktūros kūrimą ir plėtrą.

Finansuojamos veiklos

  • Moksliniai tyrimai ir inovacijos

Remiamos veiklos

- MTEP;
- įmonių pradinės investicijos, kuriomis kuriama naujos ar plečiama esamos įmonės MTEP ir inovacijų infrastruktūra, kuri nėra prieinama viešai arba klasteriuose. Viešai prieinama infrastruktūra laikoma tokia infrastruktūra, kuri įtraukta į Atviros prieigos centrų registrą, skelbiamą interneto svetainėje http://www.mita.lt/lt/inovacijos/atviros-prieigos-centrai/. Klasteriuose prieinama infrastruktūra laikoma tokia infrastruktūra, kuri finansuota Ekonomikos augimo veiksmų programos VP2-1.4-ŪM-02-K priemonės „Inoklaster LT+“ lėšomis ir kuriai taikomi 2007–2013 m. finansavimo laikotarpio tęstinumo reikalavimai (informacija apie klasteriuose prieinamą infrastruktūrą skelbiama įgyvendinančiosios institucijos interneto svetainėje www.lvpa.lt ir Ūkio ministerijos interneto svetainėje www.ukmin.lt). Viešai arba klasteriuose prieinama MTEP ir inovacijų infrastruktūra laikoma tokia infrastruktūra, kuria naudojimasis yra efektyvus, t. y. naudojimasis tokia infrastruktūra nėra 10 procentų ir daugiau brangesnis nei įrangos įsigijimas. Jeigu tam tikriems MTEP atlikti reikalinga akredituota MTEP ir inovacijų infrastruktūra, tuomet papildomai laikoma, kad viešai arba klasteriuose prieinama MTEP ir inovacijų infrastruktūra laikoma tokia infrastruktūra, kuri yra akredituota teisės aktų nustatyta tvarka).

Projektų konkursas vykdomas dviem etapais. Pirmajame konkurse etape vertinama projekto atitiktis bendriesiems reikalavimams, nurodytiems Aprašo 1 priedo 1.1 ir 1.2 papunkčiuose, ir Aprašo 24.2 papunktyje nurodytam specialiajam projektų atrankos kriterijui. Pirmajame konkurso etape atrenkamos paraiškos, atitikusios bendruosius reikalavimus, nurodytus Aprašo 1 priedo 1.1 ir 1.2 papunkčiuose, ir Aprašo 24.2 papunktyje nurodytą specialųjį projektų atrankos kriterijų. Po pirmojo konkurso etapo atrinkti pareiškėjai kviečiami dalyvauti antrajame konkurso etape, kurio metu atliekamas projekto tinkamumo finansuoti vertinimas Projektų taisyklių keturioliktajame ir penkioliktajame skirsniuose nustatyta tvarka pagal Aprašo 1 priede nustatytus reikalavimus ir projekto naudos ir kokybės vertinimas Projektų taisyklių keturioliktajame ir šešioliktajame skirsniuose nustatyta tvarka pagal Aprašo 26 punkte ir Aprašo 2 priede nustatytus reikalavimus.

Galimi pareiškėjai

Privatieji juridiniai asmenys (išskyrus mokslo ir studijų institucijas);

viešosios įstaigos, vykdančios MTEP veiklas (išskyrus mokslo ir studijų institucijas).

Galimi pareiškėjai

  • Verslas
  • Viešasis sektorius

Atrankos būdas

Konkursas

Paraiškų pateikimo būdas

Paraiška turi būti atsiųsta pašto siunta naudojantis pašto paslaugų teikėjų teikiamomis paslaugomis arba pristatyta į viešosios įstaigos Lietuvos verslo paramos agentūros (toliau – LVPA) priimamąjį, Savanorių pr. 28, LT-03116 Vilnius, kartu pateikiant ir jos elektroninę laikmeną.

Siunčiant registruotąja pašto siunta, paraiškos turi būti įteiktos pašto paslaugų teikėjui ne vėliau kaip iki 2016 m. rugsėjo 15 d. 24:00 val.

Jei paraiška siunčiama ne registruotąja pašto siunta, ji turi būti pristatyta į viešąją įstaigą Lietuvos verslo paramos agentūrą iki 2016 m. rugsėjo 15 d. 16:00 val.

LVPA neprisiima atsakomybės dėl ne laiku pristatytų paraiškų.

Susiję dokumentai

2014-10-08

Projektų administravimo ir finansavimo taisyklės

Nuoroda
Dokumento kategorija Nacionaliniai teisės aktai
Dokumentą priėmė: Finansų ministerija

2015-12-28

Klasterių įrangos sąrašas

XLSX (48.3 KB)

Dokumentą priėmė: Inovacijų agentūra (LVPA)

2015-12-23

Versijos

2

MTEP verslo planas

DOCX (48.6 KB)

Dokumentą priėmė: Inovacijų agentūra (LVPA)

Kontaktai

Dėl paraiškų pateikimo per DMS (techniniais klausimais) prašome kreiptis:

Tel. +370 682 84182

El. p. dms@lvpa.lt

 

Kitais klausimais prašome kreiptis į atsakingą projektų vadovą.

Kontaktus galite rasti čia.