BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Kvietimas teikti paraiškas finansuoti projektus pagal priemonę „Intelektas. Bendri mokslo–verslo projektai“ Nr. 04

Nr. J05-LVPA-K-04

Atnaujinimo data: 2023-12-21
Paskelbimo data
2018-06-25 09:00
Atnaujinimo data
2023-12-21
Priemonė
Paraiškos pateikimo terminas
2018-09-25 16:00
Didžiausia galima projektui skirti finansavimo lėšų suma
3 000 000,00 Eur
Kvietimui numatytas finansavimas
75 000 000,00 Eur
Prašomas finansavimas Skirtas finansavimas
mln. Eur mln. Eur

Finansavimo skyrimas

Finansavimo tikslas

SVARBU: atkreipiame dėmesį, kad paskelbtas pirmasis Nr. 01.2.1-LVPA-K-828 priemonės „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“ kvietimas, kurio metu projektai bus atrenkami konkurso vienu etapu būdu, tačiau dėl ribotų techninių galimybių interneto svetainėje www.einvesticijos.lt žymimas jungtinės Nr. JO5-LVPA-K priemonės kvietimo numeriu Nr. 4.
Tai yra tik techninė neatitiktis: ji neturės įtakos paraiškų pateikimo eigai ir tvarkai.

 

Skatinti įmones investuoti į inovaciniams gaminiams, paslaugoms ar procesams kurti reikalingus mokslinius tyrimus ir eksperimentinės plėtrą (toliau – MTEP), taip pat paskatinti įmonių plėtrą investuojant į MTEP ir inovacijų infrastruktūros kūrimą ir plėtrą.

Finansuojamos veiklos

  • Moksliniai tyrimai ir inovacijos

Remiamos veiklos

1. MTEP; 2. įmonių pradinės investicijos, kuriomis kuriama naujos ar plečiama esamos įmonės MTEP ir inovacijų infrastruktūra ir kuri nėra prieinama viešai arba klasteriuose; 3. naujų produktų ir technologijų sertifikavimas ir su tuo susijusios veiklos.
 

Galimi pareiškėjai

Pareiškėjai:1. privatieji juridiniai asmenys (išskyrus mokslo ir studijų institucijas); 2. viešosios įstaigos, vykdančios MTEP veiklas (išskyrus mokslo ir studijų institucijas), kai vykdomos Aprašo 10.1 ir (ar) 10.2 papunkčiuose nurodytos veiklos.
Partneriai: 1. privatieji juridiniai asmenys; 2. mokslo ir studijų institucijos.
 

Galimi pareiškėjai

  • Verslas
  • Viešasis sektorius

Atrankos būdas

Konkursas

Paraiškų pateikimo būdas

Pareiškėjas pildo paraišką ir kartu su Aprašo 90 punkte nurodytais priedais iki kvietimo teikti paraiškas skelbime nustatyto termino paskutinės dienos teikia ją per DMS, o jei DMS funkcinės galimybės laikinai neužtikrinamos – LVPA raštu Projektų taisyklių III skyriaus 12 skirsnyje nustatyta tvarka.

Jei laikinai nėra užtikrintos DMS funkcinės galimybės ir dėl to pareiškėjai negalės pateikti paraiškos ar jos priedo (-ų) paskutinę paraiškų pateikimo termino dieną, LVPA paraiškų pateikimo terminą pratęsia 7 dienų laikotarpiui ir (arba) sudaro galimybę paraiškas ar jų priedus pateikti kitu būdu ir apie tai paskelbia Projektų taisyklių 82 punkte nustatyta tvarka svetainėje www.esinvesticijos.lt.

Paraiškos per DMS turi būti pateiktos LVPA iki 2018 m. rugsėjo 25 d. 16.00 val.

Informaciją, kaip teikti paraiškas per DMS, rasite čia.

Susiję dokumentai

Kontaktai

Priemonės projektų tinkamumo klausimais:
LVPA Komunikacijos skyriaus vyresnysis informavimo specialistas Deividas Petrulevičius, el. p. d.petrulevicius@lvpa.lt, tel. (8 5) 268 7411.

LVPA l. e. Mokslo ir inovacijų projektų skyriaus vedėjo pavaduotojos pareigas Alma Jakštienė, el. p. a.jakstiene@lvpa.lt, tel. (8 5) 203 0811. 

LVPA Mokslo ir inovacijų projektų skyriaus vyresnioji projektų vadovė Jūratė Jakaitienė, el. p. j.jakaitiene@lvpa.lt, tel. (8 5) 268 7413.

LVPA l. e. Mokslo ir inovacijų projektų skyriaus vyresniojo projektų vadovo pareigas Vidas Narbutavičius, el. p. v.narbutavicius@lvpa.lt, tel. (8 5)  212 6627.

Bendraisiais klausimais:
LVPA Komunikacijos skyriaus vedėja Eglė Žemaitienė, el. p. e.zemaitiene@lvpa.lt, tel. (8 5) 210 9091.

Dėl ekspertinės išvados teikimo:
Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros Teisės, pirkimų ir vertinimo skyriaus vedėja Domilė Lideikytė, tel. (8 5) 264 4706, el. p. domile.lideikyte@mita.lt.

Lietuvos mokslo tarybos Mokslo fondo direktorė Aušra Vilutienė, tel. (8 5) 261 1009, el. p.  ausra.vilutiene@lmt.lt.