BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Kvietimas teikti paraiškas finansuoti projektus pagal veiklą "Stažuočių po doktorantūros studijų skatinimas"

Nr. 09.3.3-LMT-K-712-19

Atnaujinimo data: 2023-12-21
Paskelbimo data
2019-12-30 00:00
Atnaujinimo data
2023-12-21
Didžiausia galima projektui skirti finansavimo lėšų suma
129 891,00 Eur
Kvietimui numatytas finansavimas
6 531 882,00 Eur
Prašomas finansavimas Skirtas finansavimas
mln. Eur mln. Eur

Finansavimo skyrimas

Finansavimo tikslas

Skatinti jaunųjų mokslininkų podoktorantūros stažuočių sistemos plėtrą bei kelti stažuotojų mokslinę kvalifikaciją (projektais neturi būti siekiama sukurti konkrečių produktų rinkai bei didinti komercinio ir technologijų perdavimo masto).

Finansuojamos veiklos

  • Švietimas ir mokslas
  • Moksliniai tyrimai ir inovacijos

Remiamos veiklos

Stažuočių po doktorantūros studijų skatinimas.

Galimi pareiškėjai

Į atvirą informavimo, konsultavimo ir orientavimo AIKOS sistemą (prieiga per internetą www.aikos.smm.lt) įtraukti universitetai ir valstybiniai mokslinių tyrimų institutai, kurie turi mokslo doktorantūros teisę ir (arba) kartu su universitetais dalyvauja rengiant mokslininkus ir Lietuvos Respublikoje registruotos įmonės, vykdančios mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (toliau – MTEP) veiklas.

Galimi pareiškėjai

  • Viešasis sektorius

Atrankos būdas

Konkursas

Paraiškų pateikimo būdas

Paraiškos rengiamos ir teikiamos vadovaujantis 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ 09.3.3-LMT-K-712 priemonės „Mokslininkų, kitų tyrėjų, studentų mokslinės kompetencijos ugdymas per praktinę mokslinę veiklą“ projektų finansavimo sąlygų aprašu Nr. 2, patvirtintu Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2017 m. balandžio 11 d. įsakymu Nr. V-247 ir pakeistu Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2019 m. gruodžio 19 d. įsakymu Nr. V-1518.

Paraiškos ir jų priedai iki kvietimo teikti paraiškas skelbime nustatyto termino paskutinės dienos teikiami Lietuvos mokslo tarybai per iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamų projektų duomenų mainų svetainę (toliau – DMS) https://dms2014.finmin.lt/dms/. Pareiškėjas prie DMS jungiasi naudodamasis Valstybės informacinių išteklių sąveikumo platforma ir užsiregistravęs tampa DMS naudotoju.

Jei laikinai nebus užtikrintos DMS funkcinės galimybės ir dėl to pareiškėjai negalės pateikti paraiškos ar jos priedo (-ų) paskutinę paraiškų pateikimo termino dieną, įgyvendinančioji institucija paraiškų pateikimo terminą pratęs 7 dienų laikotarpiui ir sudarys galimybę paraiškas ir (ar) jų priedus pateikti raštu apie tai informuodama Lietuvos mokslo tarybos tinklalapyje ir Europos Sąjungos struktūrinių fondų svetainėje.

Vėliau kaip 2020 m. kovo 6 d. 24.00 val. pateiktos arba kitais būdais išsiųstos ar pristatytos paraiškos atmetamos.

Kontaktai

Lietuvos mokslo tarybos Mokslo fondo ES struktūrinės paramos tyrėjų gebėjimams ugdyti skyriaus darbuotojai:

programų koordinatorius Jogaila Mackevičius, el. p. jogaila.mackevicius@lmt.lt, tel. 8 676 41216;

programų koordinatorė Ilona Monstavičienė, el. p. Ilona.monstaviciene@lmt.lt, tel. 8 604 53802.