BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Kvietimas teikti paraiškas finansuoti projektus pagal veiklą "Studentų gebėjimų vykdyti MTEP (meno tyrimų) veiklas ugdymas" poveiklę "Studentų gebėjimų ugdymas dalyvaujant mokslinėse (meno tiriamosiose) vasaros praktikose".

Nr. 09.3.3-LMT-K-712-24

Atnaujinimo data: 2023-12-21
Paskelbimo data
2021-01-22 00:00
Atnaujinimo data
2023-12-21
Didžiausia galima projektui skirti finansavimo lėšų suma
1 770,14 Eur
Kvietimui numatytas finansavimas
257 440,00 Eur
Prašomas finansavimas Skirtas finansavimas
Eur Eur

Finansavimo skyrimas

Finansavimo tikslas

Tobulinti studentų, tyrėjų bei mokslininkų mokslinę kvalifikaciją vykdant praktinę mokslinę veiklą, mokslinių idėjų mainus, skatinant mokslinės komunikacijos bei tinklaveikos kūrimąsi ir plėtrą.

Finansuojamos veiklos

  • Švietimas ir mokslas
  • Moksliniai tyrimai ir inovacijos

Remiamos veiklos

Veiklos „Studentų gebėjimų vykdyti MTEP (meno tyrimų) veiklas ugdymas“ poveiklė „Studentų gebėjimų ugdymas dalyvaujant mokslinėse (meno tiriamosiose) vasaros praktikose“.

Galimi pareiškėjai

Į Atvirą informavimo, konsultavimo ir orientavimo sistemą AIKOS įtraukti ir pareiškėjo (projekto vykdytojo) institucijai keliamus reikalavimus atitinkantys:

1) universitetai;

2) kolegijos;

3) valstybiniai mokslinių tyrimų institutai, kurie turi mokslo doktorantūros teisę ir (arba) kartu su universitetais dalyvauja rengiant mokslininkus.

Galimi pareiškėjai

  • Viešasis sektorius

Atrankos būdas

Konkursas

Paraiškų pateikimo būdas

Paraiškos rengiamos ir teikiamos vadovaujantis 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ 09.3.3-LMT-K-712 priemonės „Mokslininkų, kitų tyrėjų, studentų mokslinės kompetencijos ugdymas per praktinę mokslinę veiklą“ projektų finansavimo sąlygų aprašu Nr. 3, patvirtintu Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2017 m. gegužės 26 d. Nr. V-429 (pakeista Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2021 m. sausio 14 d. įsakymu Nr. V-57).

Paraiškos ir jų priedai iki kvietimo teikti paraiškas skelbime nustatyto termino paskutinės dienos teikiami Lietuvos mokslo tarybai per iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamų projektų duomenų mainų svetainę (toliau – DMS) https://dms2014.finmin.lt/dms/. Pareiškėjas prie DMS jungiasi naudodamasis Valstybės informacinių išteklių sąveikumo platforma ir užsiregistravęs tampa DMS naudotoju.

Jei laikinai nebus užtikrintos DMS funkcinės galimybės ir dėl to pareiškėjai negalės pateikti paraiškos ar jos priedo (-ų) paskutinę paraiškų pateikimo termino dieną, įgyvendinančioji institucija paraiškų pateikimo terminą pratęs 7 dienų laikotarpiui ir sudarys galimybę paraiškas ir (ar) jų priedus pateikti raštu apie tai informuodama Lietuvos mokslo tarybos tinklalapyje ir Europos Sąjungos struktūrinių fondų svetainėje.

Vėliau kaip 2021 m. kovo 23 d. pateiktos arba kitais būdais išsiųstos ar pristatytos paraiškos atmetamos.

Susiję dokumentai

2014-10-08

Projektų administravimo ir finansavimo taisyklės

Nuoroda
Dokumento kategorija Nacionaliniai teisės aktai
Dokumentą priėmė: Finansų ministerija

2021-01-19

Kvietimas teikti paraiškas Nr. 24

DOCX (50.4 KB)

Dokumentą priėmė: Lietuvos mokslo taryba

2016-06-09

Versijos

1

Studentų mokslinės praktikos ir studentų mokslinių tyrimų stipendijų ir vykdymo išlaidų fiksuotųjų įkainių dydžių apskaičiavimo tyrimo ataskaita

DOCX (44.6 KB)
Dokumento kategorija Supaprastinto išlaidų apmokėjimo tyrimai
Dokumentą priėmė: Švietimo, mokslo ir sporto ministerija

Kontaktai

Lietuvos mokslo tarybos Mokslo fondo ES struktūrinės paramos tyrėjų gebėjimams ugdyti skyriaus darbuotojai:

Laba diena

Teikiant paraišką tas pats studentų praktikos ar studentų tyrimų vadovas, kuris pagal Aprašą suprantamas kaip mokslininkas, meno daktaras arba pripažintas menininkas, vadovaujantis studentų praktikai ar studentų tyrimams laisvu nuo studijų metu, ir tas pats studentas gali būti nurodytas tik vienoje paraiškoje pagal kvietimą.

Pagarbiai

 

Ugnė Andrijauskaitė

Programų koordinatorė

ES struktūrinės paramos tyrėjų gebėjimams ugdyti skyrius

Mokslo fondas

Lietuvos mokslo taryba

Tel. 8 604 75 112

e. p. ugne.andrijauskaite@lmt.lt

Atsakymo data 2021-01-29