BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Finansavimas

Praktinių įgūdžių įgijimo rėmimas ir skatinimas

Nr. 09.4.1-ESFA-T-736-02

Atnaujinimo data: 2023-12-21
Paskelbimo data
2020-07-14 00:00
Atnaujinimo data
2023-12-21
Priemonė
Paraiškos pateikimo terminas
2020-09-30 17:00
Didžiausia galima projektui skirti finansavimo lėšų suma
100 000,00 Eur
Kvietimui numatytas finansavimas
1 822 940,00 Eur
Prašomas finansavimas Skirtas finansavimas
mln. Eur mln. Eur

Finansavimo skyrimas

Finansavimo tikslas

Padidinti profesinio ir suaugusiųjų mokymo atitiktį darbo rinkos poreikiams ir patrauklumą, remiant ir skatinant praktinių įgūdžių įgijimą darbo vietoje ir sektoriniame praktinio mokymo centre.

Finansuojamos veiklos

  • Švietimas ir mokslas

Remiamos veiklos

Profesinio mokymo įstaigų mokinių praktinis mokymas sektoriniame praktinio mokymo centre.

Galimi pareiškėjai

Profesinio mokymo įstaigos.

Galimi partneriai yra profesinio mokymo įstaigos.

Papildoma informacija

Partnerystė projekte yra privaloma tarp profesinio mokymo įstaigų, iš kurių bent viena turi sektorinį praktinio mokymo centrą.

Viename projekte negali dalyvauti profesinio mokymo įstaigos, turinčios to paties ūkio sektoriaus sektorinius praktinio mokymo centrus.

Vienas pareiškėjas gali teikti ne daugiau kaip 3 paraiškas, kurios turi būti skirtos asmenų praktiniam mokymui skirtingų ūkio sektorių sektoriniuose praktinio mokymo centruose.

Galimi pareiškėjai

  • Viešasis sektorius

Atrankos būdas

Tęstinė projektų atranka

Paraiškų pateikimo būdas

Tęstinė projektų atranka baigiama anksčiau, jeigu pagal priimtus sprendimus dėl projektų finansavimo ir pateiktas naujas paraiškas paskirstyta ir prašoma skirti finansavimo lėšų suma sudaro galimybę paskirstyti visą kvietimui teikti paraiškas skirtą lėšų sumą.

Pareiškėjas turi užpildyti paraišką, kurios forma PDF formatu pateikiama Iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamų projektų duomenų mainų svetainėje (toliau – DMS) prie konkretaus kvietimo teikti paraiškas.

Pareiškėjas pildo paraišką ir kartu su Projektų finansavimo sąlygų aprašo (toliau – Aprašas) 45 punkte nurodytais priedais iki kvietime nustatyto termino paskutinės dienos, 2020 m. rugsėjo 30 d. 17:00 val., teikia ją per DMS. Kitais būdais išsiųstos ar pristatytos arba po kvietimo teikti paraiškas skelbime nustatyto termino pateiktos paraiškos yra atmetamos.

DMS naudojimosi tvarka nustatyta Projektų administravimo ir finansavimo taisyklių 1 priede „Duomenų teikimo per Iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamų projektų duomenų mainų svetainę tvarkos aprašas“

https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/f44986504ed411e49cf986e1802f1de9/VPkqsoTNtU

Informacija apie DMS: bendrieji dokumentai, mokymo medžiaga, kaip prisijungti prie DMS, kaip pateikti paraišką,  viešinama svetainėje http://www.esinvesticijos.lt/lt/DMS

Susiję dokumentai

Kontaktai

Daiva Jakubauskienė, Projektų valdymo skyriaus III  vyr. projektų vadovė, Daiva.Jakubauskiene@esf.lt, 8 659 79 873

Jurgita Jurkynienė, Projektų valdymo skyriaus III  projektų vadovė, Jurgita.Jurkyniene@esf.lt, 8 659 79 876