BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Aplink Platelių ežerą kartu su 100 dviratininkų

2014 m. liepos 14 d. / Inovacijų agentūra (LVPA)

Apvažiuoti dviračiu aplink Platelių ežerą – su tokia mintimi ankstyvą šeštadienio rytą kėlėsi ir į žygį leidosi daugiau nei 100 dviratininkų iš Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos. Praleisti aktyvų šeštadienį Žemaitijoje pakvietė Lietuvos verslo paramos agentūra, (LVPA), administruojanti Europos Sąjungos paramą. Tai jau antrasis iš trijų organizuojamų dviračių žygių, skirtų pažinti gražėjančią Lietuvą.

Žemaitijos perlu vadinamo Platelių ežero apylinkėse dviratininkai grožėjosi ežero ir gamtos vaizdais bei aplankė Europos Sąjungos struktūrinės paramos dėka atnaujintus turizmo objektus - Bukantės dvaro sodybą – žymiosios lietuvių literatūros klasikės, rašytojos Žemaitės gimtinę bei Šaltojo karo muziejų, įsikūrusį buvusioje raketų bazėje. Žygio dalyviai išbandė įrengtus ir naujai tiesiamus dviračių takus aplink Platelių ežerą. Šį etapais tiesiamų dviračių takų aplink Platelių ežerą projektą administruoja LVPA.

„Šaltojo karo muziejuje esu buvęs dar mokyklos laikais, kai tradiciškai mokslo metų pabaigoje keliaudavome į ekskursijas. Nepamenu, kaip tuomet atrodė muziejus, bet šiandien jis man paliko įspūdį, verta jį aplankyti“, - pasakojo žygio dalyvis Saulius.

Kalbinta žygio dalyvė Ilona dalijosi savo įspūdžiais: „Dalyvauju jau antrajame LVPA organizuojamame žygyje. Susirinko šaunūs, draugiški dalyviai, puiki žygio atmosfera. Įdomus maršrutas, kuris tiko ne tik patyrusiems dviratininkams, bet ir man. Ne tik puikiai praleidau laiką, apžiūrėjau atnaujintas muziejų ekspozicijas, bet ir susiradau naujų pažįstamų“.

Tai antrasis dviračių žygis iš trijų, skirtų pristatyti Lietuvos turizmo objektų pokyčius, įgyvendintus kartu su Europos Sąjungos parama. Pirmasis vyko gegužės mėnesį Panemunėje, kuomet dviratininkai aplankė Panemunės pilis ir gražėjantį Jurbarką, o trečiasis vyks rugsėjį, Mažojoje Lietuvoje.

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) - tai pelno nesiekianti ūkio ministerijos įsteigta institucija, kuri administruoja Europos Sąjungos paramos lėšas, skirtas Lietuvos verslo, mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros, turizmo ir energetikos sektoriams plėtoti. Šiuo metu LVPA administruoja 4,6 mlrd. Lt 2007-2013 m. ES struktūrinės paramos Lietuvos verslo plėtrai, ekonomikos ir ūkio augimui, infrastruktūrai vystyti.

 
Daugiau informacijos:LVPA komunikacijos skyrius,El.paštas: komunikacija@lvpa.lt, tel. (8 5) 210 9091.
Raktažodžiai: es investicijos turizmas