BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Naujienos

Apsukų nemažina

2022 m. balandžio 20 d. / Inovacijų agentūra (LVPA)

Jau daugiau kaip 25 metus įmonė „LT Technologies“ vykdo baldų komplektuojančių dalių, medicininės ir prekybinės įrangos bei kitų gaminių gamybą. Įmonė yra viena iš lyderiaujančių bendrovių precizinių metalo vamzdžių apdirbimo srityje – atlieka visus metalo vamzdžių ir lakštų apdirbimo darbus.

Rodoma:

Jau daugiau kaip 25 metus įmonė „LT Technologies“ vykdo baldų komplektuojančių dalių, medicininės ir prekybinės įrangos bei kitų gaminių gamybą. Įmonė yra viena iš lyderiaujančių bendrovių precizinių metalo vamzdžių apdirbimo srityje – atlieka visus metalo vamzdžių ir lakštų apdirbimo darbus. Gamyba vykdoma pagal kokybės vadybos sistemos ISO 9001:2008 reikalavimus.

Įmonė kasmet plečia gamybos sritis, diegia inovacijas ir atnaujina techninius sprendimus. Ypatingas dėmesys skiriamas produkcijos kokybei, savalaikiams užsakymų terminams, todėl įmonė nuolat auga ir kuria didelę pridėtinę vertę savo klientams. Siekdama padidinti produktyvumą, pagerinti aplinkosauginius rodiklius ir savo gaminių kokybę, padidinti darbo našumą bei pelningumą, įmonė sėkmingai įgyvendina Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos projektus.

Vykdant projektą „LT Technologies gamybos procesų skaitmeninimas“, buvo atliktas įmonės technologinis skaitmeninimo auditas, kuris pateikė rekomendacijas, kaip pagerinti bendrovės gamybos efektyvumą. Viena iš audito rekomenduotų priemonių – robotizuotų įrenginių diegimas.

2020-2021 m. įmonė įvykdė investicinį projektą – skaitmenizavo produkcijos gamybą. Pagal sutartį su Inovacijų agentūra* (anksčiau Lietuvos verslo paramos agentūra) 107 211,98 Eur Europos regioninės plėtros fondo investicijų buvo panaudotos, didinant bendrą įmonės veiklos efektyvumą. Bendrovėje įdiegti efektyvūs, skaitmenizuoti, naujo modelio modernūs, didelio našumo robotizuoti gamybiniai įrenginiai.

Šiuo metu, pasinaudojus priemonės „Eco-inovacijos LT+“ parama, įgyvendinamas projektas „UAB LT Technologies Technologinių ekoinovacijų diegimas“. Bendra projekto vertė – 756 080 Eur, Europos regioninės plėtros fondo lėšos – 261 080 Eur. „Dirbame, nesustojame ir šiais neramiais laikais, kai brangsta žaliavos, energijos ištekliai. Europos Sąjungos parama – labai svarbi. Ja pasinaudoję, galime tenkinti ir reikliausių užsakovų iš Švedijos, Vokietijos poreikius. Projekto įgyvendinimo metu įsigyta technologinė įranga sumažins įmonės ūkinės veiklos poveikį aplinkai. bus atnaujinta 2 produktų gamyba, sumažės sunaudojamų žaliavų kiekis, bus sunaudojama mažiau energijos, gamybos metu atsisakysime naudojamų kenksmingų žaliavų – alyvos ir tepalų“, – pasakoja įmonės technikos vadovas Vytautas Venskauskas.

Įgyvendinus paramos projektą, bus taupiau naudojamos pagrindinės žaliavos, gamyboje atsisakoma taršių pagalbinių žaliavų, spartės apdirbimo procesas. Įdiegta įranga prisidės prie racionalesnės gamybos ir atliekų mažinimo principų, energijos taupymo ir šiltnamio efekto mažinimo.

„Siekiant paskatinti labai mažas, mažas ir vidutines įmones diegti technologines ekoinovacijas, taip sumažinant neigiamas klimato kaitos ir šiltnamio efekto pasekmes, jau 4 kartus  skelbėme priemonės „Eco-inovacijos LT+“ paraiškų priėmimą. Subsidijas pagal šią priemonę gaunančių įmonių skaičius jau pasiekė 157, įdiegta beveik pusšimtis technologinių ekoinovacijų ir ateityje jų skaičius didės“, – sako Agnė Vaitkūnienė, Investicijų valdymo tarnybos direktorė, laikinai einanti Inovacijų agentūros direktorės pareigas.

*Inovacijų agentūra įkurta agentūros  Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) ir „Versli Lietuva" pagrindu bei konsoliduojant Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) vykdytas inovacinės veiklos funkcijas.