BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Atnaujinti priemonės „Bendradarbiavimo skatinimas sveikatos netolygumų mažinimo srityje“ kvietimai teikti paraiškas Nr. 01, Nr. 02, Nr. 03 ir Nr. 04

2018 m. spalio 30 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Kvietimas teikti paraiškas atnaujintas 2018 m. spalio 30 d., paraiškas kviečiame teikti iki šių metų gruodžio 3 d.

Kviečiame nevyriausybines organizacijas, tradicines religines bendruomenes, sveikatos priežiūros specialistų organizacijas ar asociacijas teikti paraiškas pagal pakoreguotą priemonės Bendradarbiavimo skatinimas sveikatos netolygumų mažinimo srityje“ finansavimo sąlygų aprašą.

Kvietimas teikti paraiškas atnaujintas 2018 m. spalio 30 d., paraiškas kviečiame teikti iki šių metų gruodžio 3 d.
Atkreipiame dėmesį, kad atnaujintame projektų finansavimo sąlygų apraše pakeisti šie punktai: 7 punktas, 10 punktas, 24.1 punktas, 43.5 punktas ir 2 priedas.

Priemonė yra skirta stiprinti bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų narių gebėjimus teikti priežiūros ir pagalbos paslaugas namuose neįgaliesiems, skatinti vaikų ir paauglių iki 18 metų amžiaus sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą, teikti psichologinę ir socialinę pagalbą sergantiesiems onkologinėmis ligomis bei informaciją asmenims kraujotakos sistemos ligų antrinės prevencijos srityje. Projektams įgyvendinti planuojama skirti apie 5,67 mln. eurų. Tikimasi, kad, atsižvelgiant į konkretų kvietimą, projektuose bus:

Pirmasis kvietimas – stiprinami bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų narių gebėjimai teikti priežiūros ir pagalbos paslaugas neįgaliesiems ir negalintiems apsitarnauti žmonėms namuose, remiamos bendruomenių ir nevyriausybinės organizacijos sudarant ir įgyvendinant priežiūros ir pagalbos paslaugų neįgaliesiems ir negalintiems apsitarnauti žmonėms programas.

Antrasis kvietimas – įgyvendinamos aktyvaus laisvalaikio, meno programos ar kiti projektai, kurie gerins vaikų ir paauglių iki 18 metų amžiaus fizinę ir psichinę sveikatą, skatinti sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą.  Pagal šį kvietimą nefinansuojamos mokinių kūno kultūros ir fizinio aktyvumo ugdymo edukacinės programos, įgyvendinamos mokyklose pagal Švietimo ir mokslo ministerijos administruojamą priemonę Nr. 09.2.2-ESFA-V-729 „Neformaliojo vaikų švietimo įvairovės ir prieinamumo didinimas“.

Trečiasis kvietimas – teikiama psichologinė ir socialinė pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems asmenims.

Ketvirtasis kvietimas – teikiama informacija asmenims kraujotakos sistemos ligų antrinės prevencijos srityje.

Raktažodžiai: ESF esfa

Susiję įrašai