BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Europos socialinio fondo parama užsienio investicijų skatinimui

2016 m. balandžio 20 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Gegužės mėnesį planuojama pasirašyti sutartis su 36 įmonėmis, kurios 6 033 785, 22 eurų per artimiausius 3 metus skirs bendrai net 4059 darbuotojų kvalifikacijos tobulinimui.

Jau netrukus Lietuvoje investuojančias užsienio kompanijas pasieks Europos socialinio fondo lėšos, skirtos darbuotojų mokymui ir kvalifikacijos tobulinimui. Gegužės mėnesį planuojama pasirašyti sutartis su 36 įmonėmis, kurios 6 033 785, 22 eurų per artimiausius 3 metus skirs bendrai net 4059 darbuotojų kvalifikacijos tobulinimui.

 

Galimybę skatinti užsienio investicijas suteikia priemonė „Žmogiškieji ištekliai Invest LT+“. Per pirmąjį kvietimą Europos socialinio fondo agentūrai buvo pateikta 61 paraiška, bendra prašoma finansavimo suma siekė 12 560 170, 84 eurų, o tai kvietimo sumą viršijo net 5 kartus.  Daugiausiai užsienio investuotojų buvo iš Skandinavijos šalių – Švedijos (9), Danijos (8), Norvegijos (7). Jie įsikūrę dažniausiai didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.

 

Visos paraiškas teikusios įmonės turėjo pagrįsti įvykdytą plėtros investiciją arba įsipareigoti investuoti į investicinius projektus ne mažiau kaip 1 448 000 Eur/sukurti ne mažiau kaip 20 darbo vietų.  36 pareiškėjai, su kuriais artimiausiu metu planuojama pasirašyti sutartis, deklaravo, kad iki paraiškų pateikimo jau sukūrė 647 darbo vietas ir investavo ne mažiau kaip 6 mln. eurų, taip pat ne vėliau kaip per 36 mėn. po projekto pabaigos sukurs dar 1177 darbo vietas ir investuos virš 6,7 mln. eurų į įmonių plėtrą. 

Susiję įrašai