BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Sveikatinimo projekto veiklos pasiekia net labiausiai nutolusius Kauno rajono žmones

2021 m. vasario 22 d. / Sveikatos apsaugos ministerija

Bendrų pastangų dėka veiklos organizuojamos net 40 fizinio aktyvumo taškų. Prie sėkmingų projekto rezultatų prisideda aktyvios Kauno rajono bendruomenės, stiprūs socialiniai partneriai, plati informacijos sklaida per asmens sveikatos priežiūros įstaigas, nevyriausybines organizacijas, bendruomenių centrus, visuomenininkus. Labai svarbi dalis - išvystyta savanorystė, ne tik atnešanti naudą bendruomenei, tačiau taip pat suteikianti daug gerų emocijų patiems savanoriams. Žmonės savanoriaudami gali išbandyti save, atpažinti savo stiprybes bei susidraugauti tarpusavyje.

Projekto tikslas - padidinti Kauno rajono 55+ amžiaus gyventojų sveikatos raštingumo lygį bei suformuoti pozityvius jų sveikos elgsenos pokyčius.

Rodoma:

Kauno rajono SBĮ visuomenės sveikatos biuras, kartu su Kauno rajono savivaldybe ir Nacionaliniu sporto ir sveikatinimo institutu, įgyvendina trijų metų trukmės projektą „Fizinio aktyvumo skatinimas Kauno rajono bendruomenėje“. Projekto sėkmę užtikrina jo tęstinumas, nes tai ne vienkartinės mankštos, o du kartus per savaitę vykstančios treniruotės,

Projekto veiklos susideda iš kelių dedamųjų – tai įvairaus fizinio intensyvumo treniruotės su treneriu, išvykos į baseiną, vasaros sveikatingumo stovyklos ir nuotolinės mankštos, kurių metu naudojamos IT technologijos –  tokių mankštų Kauno rajone dar nebuvo. 

Kauno rajono visuomenės sveikatos biuras, atsižvelgdamas į projekto naudą ir norėdamas užtikrinti tęstinumą, šiltuoju metų periodu, organizuoja nemokamas vasaros treniruotes po atviru dangumi bei jogos treniuotes, prie kurių gali prisijungti visi norintys Kauno rajono gyventojai. Vasaros treniruotės jau apėmė 19 Kauno rajono taškų, joga – dar 15. Taigi nepriklausomai nuo seniūnijos dydžio, ar žmogus gyvena didelėje ar mažoje seniūnijoje, sportuoti galimybę turi kiekvienas Kauno rajono gyventojas.

Projekto ir kitų fizinio aktyvumo veiklų metu nufilmuota daugiau nei 50 nuotolinių treniruočių, suorganizuotos daugiau nei 50 išvykų į baseiną ir daugiau nei 1500 gyvų treniruočių.

Projekto veiklose sudalyvavo daugiau nei 2000 55+ amžiaus Kauno rajono gyventojų. Kitose fizinio aktyvumo veiklose daugiau nei 6000 Kauno rajono bendruomenių narių.

Pasitelktas tarptautinis bendradarbiavimas, gerosios patirtys pristatytos Erasmus + projekto gairėse, kitų šalių atstovams iš Olandijos, Danijos, Ispanijos, Portugalijos. Partneriai buvo kviečiami apsilankyti projekto veiklose ir liko labai nustebinti ne tik atliekamais darbais bet ir jų organizavimu.

https://www.youtube.com/watch?v=YpgnhoPUzYk&fbclid=IwAR1V1fGkjtSjT0YzwDKBICKvhPCc5UavlMfeg_vrh_JCUPs1430h2SQ1s80

 

Laurynas Dilys

Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro direktorius

Susiję įrašai