BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Įmonės kviečiamos investuoti į pameistrystės mokymus

2020 m. balandžio 14 d. / Europos socialinio fondo agentūra
Rodoma:

Įmonės kviečiamos toliau rinktis efektyvią darbuotojų mokymo formą – pameistrystę. Paraiškos gali būti teikiamos iki 2020 m. liepos 24 dienos.

Šiai sričiai planuojama skirti apie 3,18 mln. eurų Europos socialinio fondo lėšų pagal priemonę „Pameistrystė ir kvalifikacijos tobulinimas darbo vietoje“. Iš šios sumos apie 1 mln. eurų planuojama skirti įmonių darbuotojų mokymui pameistrystės forma, skirtam kvalifikacijai arba jos daliai įgyti, ir kiek daugiau nei 2 mln. eurų  – įmonių darbuotojų mokymui darbo vietoje, skirtam kvalifikacijai tobulinti.

Finansuojamos priemonės tikslas – užtikrinti nuolatinį darbuotojų kvalifikacijos lygio palaikymą, jų profesinį mobilumą ir gebėjimą sparčiai persiorientuoti į kito ūkio sektoriaus veiklas. Pasaulinė praktika rodo, kad ši forma leidžia darbuotojams greičiau mokytis, skatina jų motyvaciją ir didina pasitikėjimą tiek savimi, tiek įmone, kurioje dirba.

Tai galimybė, kuri ne tik patraukli užsienio investuotojams, bet ir sudaro sąlygas vietos verslui plėstis: didėja darbo našumas, atsiranda daugiau galimybių kvalifikaciją įgijusiems specialistams įsitvirtinti darbo rinkoje.

Išsami informacija apie kvietimą teikti paraiškas.

Susiję įrašai