BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Kviečiame aktyviai dalyvauti radijo viktorinose SVEIKATOS KULTŪRA, sužinokite naudingų patarimų ir laimėkite praktiškų prizų!

2021 m. liepos 1 d. / Sveikatos apsaugos ministerija
Rodoma:

Pradedame sveikatinimo projektą, kuriame gali dalyvauti visi besirūpinantys savo ir artimųjų sveikata, yra pasiryžę keisti gyvenimo įpročius ir atidžiai klausytis sveikatos specialistų patarimų.

Viktorinos transliuojamos radijo kanalais:

Rusradio  LT, ketvirtadieniais nuo 15 valandos https://rusradio.lt/kultura-zdorovja/

Relax Fm, šeštadieniais nuo 11 valandos  https://relaxfm.lt/viktorina-sveikatos-kultura/

Radiocentras, šeštadieniais nuo 15 valandos https://rc.lt/viktorina-sveikatos-kultura/

Būti sveikam ne tik gera, bet ir naudinga. Puiki vidinė savijauta, žvali nuotaika, teigiamos emocijos ir pozityvios mintys yra sveiko žmogaus savybės. Kviečiame formuoti sveikos gyvensenos pamatus kartu!

 

Radijo viktorinų sveikatinimo temomis kampanija vykdoma 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 12 prioriteto „Techninė parama, skirta informuoti apie veiksmų programą ir jai vertinti“ priemonės Nr. 12.0.1-CPVA-V-202-01-0010 „Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija – informavimas apie veiksmų programą“ lėšomis.

 

Šilalės raj. visuomenės sveikatos biuro nuotr.

ES paramos skyrius

Sveikatos apsaugos ministerija

Susiję įrašai