BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Kviečiame į seminarą pareiškėjams, ketinantiems teikti paraiškas pagal priemonę „Inostažuotė“

2017 m. liepos 17 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Europos socialinio fondo agentūra organizuoja informacinį seminarą būsimiems pareiškėjams pagal priemonę „Inostažuotė“ (Nr. 09.4.3-ESFA-K-847).

Rodoma:

Europos socialinio fondo agentūra organizuoja informacinį seminarą būsimiems pareiškėjams pagal priemonę „Inostažuotė“ (Nr. 09.4.3-ESFA-K-847). Seminaras vyks 2017 m. liepos 26 d. Vilniuje, viešbutyje „Panorama“. Išsamesnę informaciją apie seminarą ir registracijos formą rasite čia.
Paskelbti du tęstinės projektų atrankos būdu vykdomi kvietimai teikti paraiškas. Pagal pirmąjį kvietimą numatoma skirti investicijas įmonėms, turinčioms labai mažos, mažos ar vidutinės įmonės statusą. Plačiau apie kvietimą skaitykite čia. Pagal antrąjį kvietimą finansavimą numatoma skirti įmonėms, turinčioms didelės įmonės statusą. Plačiau apie jį kviečiame skaityti čia.
Pagal šiuos kvietimus paraiškas gali teikti įmonės, kurios vykdo mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijos veiklas.
Priemonės tikslas – didinti įmonių darbuotojų gebėjimus dirbti su naujosiomis technologijomis ir taip sudaryti galimybes įgyti reikiamų įgūdžių užsienio mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų centruose (toliau – MTEPI) ir (arba) užsienio įmonėse, vykdančiose MTEPI veiklas.

Žemėlapis

Sodų g.14, Vilnius
Kviečiame į seminarą pareiškėjams, ketinantiems teikti paraiškas pagal priemonę „Inostažuotė“
Sodų g.14, Vilnius
Raktažodžiai: Verslas esfa inostažuotė

Susiję įrašai