BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Kvietimas: atnaujinkime kultūros infrastruktūrą

2018 m. balandžio 12 d. / Centrinė projektų valdymo agentūra

Apie 16,3 mln. eurų ES investicijų ir Lietuvos biudžeto lėšų planuojama skirti Lietuvos kultūros infrastruktūrai atnaujinti pagal priemonę „Modernizuoti viešąją ir privačią kultūros infrastruktūrą“. Finansavimą galės gauti privačios ir viešosios organizacijos, teikiančios ar planuojančios teikti kultūros paslaugas. Paraiškos jau laukiamos tiek iš didžiųjų Lietuvos miestų, tiek iš mažesnių miestų, kaimų kultūros sektorių atstovų. Svarbu, kad kultūros infrastruktūros objektas patektų į atitinkamos integruotų teritorijų vystymo programos tikslines ar su jomis susietas teritorijas.

Rodoma:

„Finansavimo sąlygos tikrai patrauklios. Pavyzdžiui, privati kultūros įstaiga, kuri veikia kultūros paskirties pastate, galės jį sutvarkyti bei įsigyti naujos įrangos savo lėšomis sumokant vos 20 procentų darbų ir įrangos vertės, o likusią dalį investuos Europos Sąjunga, – sako vertinimo organizatorė Eglė Menkevičienė. – Esminė sąlyga gauti finansavimą – įsipareigojimas kurti kokybišką kultūros paslaugą, kuri pritrauktų lankytojus“.

Pagal priemonę kultūros įstaigos galės atnaujinti pastatus, įrangą, inžinerinius statinius. Finansinio pačių įstaigų indėlio reikės priklausomai nuo numatomos projekto veiklos – 50 ar 20 procentų, o tam tikrais atvejais valstybės įstaigoms savo lėšų pridėti nereikės.

Šiuo metu paskelbti 4 kvietimai teikti paraiškas atsižvelgiant į galimų pareiškėjų veiklos pobūdį, vietą. Paraiškos turi būti teikiamos Centrinei projektų valdymo agentūrai (CPVA) iki 2018 m. rugpjūčio 9 d. ir 2018 m. gruodžio 6 d. (priklausomai nuo kvietimo). Agentūra vertins paraiškas, o vėliau ir administruos projektus. Daugiau informacijos apie visus 4 kvietimus galima rasti čia.
 

Norite pasikonsultuoti dėl paraiškų teikimo?

  • Eglė Menkevičienė, CPVA Kultūros projektų skyriaus vyresnioji projektų vadovė, e.menkeviciene@cpva.lt, tel.: 8 5 274 8758

  • CPVA organizuoja mokymus galimiems pareiškėjams, kurie bus skelbiami cpva.lt

Raktažodžiai: Kvietimas

Susiję įrašai