BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Lapkričio 28-osios laukiamajame: susitikimas apie ES investicijas - ESU konferencija ! Suskubkime užsiregistruoti ir dalyvauti!

2023 m. lapkričio 23 d. / Finansų ministerija

2023 m. lapkričio 28 d. Vilniuje, Litexpo, įvyks nestandartinė konferencija, kurioje trijų Baltijos šalių atstovai, patyrę tarptautiniai profesionalai ir Europos Komisijos atstovai diskutuos apie Europos Sąjungos (ES) investicijas Lietuvoje ir Baltijos regione, Sanglaudos politikos ateitį ir apžvelgs ateities tendencijas bei pristatys investicijų naudą žmogui, verslui, viešajam sektoriui.

„Europos Sąjungos investicijos išlieka vienu svarbiausių instrumentų, todėl kiekvieną eurą privalome investuoti apgalvotai ir tikslingai. Lietuva iki šiol yra tarp lyderiaujančių valstybių, efektyviai investuojanti Sanglaudos politikos lėšas, todėl neketiname tempo lėtinti ir ateityje. Įvertindami skirtingų šalių patirtis su Latvijos ir Estijos finansų ministrais ieškosime būdų, kaip dar efektyviau prisidėti prie Baltijos šalių augimo“, – sakė finansų ministrė Gintarė Skaistė.

Rodoma:

Pagrindinis dėmesys – ateities perspektyvai

Pastarieji metai buvo dosnūs iššūkiais, kurie reikalavo reaktyvių sprendimų visose srityse. Todėl natūralu, kad šių metų „ES+U“ konferencijos vienijanti tema yra imunitetas. Tikimasi, kad tiek verslo, tiek viešasis sektoriai pasinaudos galimybe atidžiau pažvelgti į ypač dinamiškos rinkos pokyčius, ateities perspektyvas ir paversti iššūkius galimybėmis.

„Gyvename nepastovumo laikais, kurie keičia nusistovėjusias nuostatas, praktikas ir tvarkas. Naujos situacijos reikalauja naujo požiūrio. Todėl kalbėti apie ateityje laukiančius pokyčius ir pradėti jiems ruoštis svarbu kaip niekad. Tikimės, kad renginys dalyviams suteiks vertingų žinių, kurios leis ateityje efektyviau pasinaudoti ES investicijų galimybėmis ir pasiruošti rinkos pokyčiams“, – teigia CPVA vadovė Lidija Kašubienė.

Įžvalgomis apie ateities tendencijas ir scenarijus technologijų, darbo rinkos ir kitose srityse dalinsis visoje Europoje ir už jos ribų žinomi futuristai bei savo srities profesionalai. Puikiai pažįstami Lietuvos ir užsienio visuomenės veikėjai papasakos apie inovacijas versle ir viešajame sektoriuje. Konferencijoje taip pat dalyvaus ir apie ateities iššūkius diskutuos Europos Komisijos atstovai, Baltijos šalių finansų ministrai ir kiti politikai.

Tarp pranešėjų sutiksime Ameliją Kallman, kuri buvo išrinkta „Top 25 moterimi Metavisatoje“, Saher Sidhom – inovacijų ekosistemų kūrėją, Zane Čulkstēna, kuri pasidalins įžvalgomis apie amžėjimą.

Laukia apdovanojimų ceremonija „Europos burės 2023“

Konferenciją vainikuos ES investicijų geriausių projektų Lietuvoje apdovanojimai „Europos burės 2023“. Jubiliejinis, 15-ąjį kartą vykstantis konkursas sulaukė rekordinio dalyvių skaičiaus – virš 100 projektų varžosi septyniose skirtingose kategorijose. Pačiomis populiariausiomis šiemet tapo nominacijos, skirtos investicijoms į darnios aplinkos kūrimą ir už investicijas į žmogų.

Konferenciją organizuoja VšĮ Centrinė projektų valdymo agentūra (CPVA), kartu su VšĮ Inovacijų agentūra ir LR finansų ministerija. Renginį bendrai finansuoja Europos Sąjunga (Europos socialinis fondas).

Renginys – nemokamas, tačiau dėl riboto vietų skaičiaus, registracija yra būtina. Registruotis kviečiame čia.

Žemėlapis

Laisvės pr. 5, Vilnius