BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

LVPA organizuoja priemonės „Naujos galimybės LT“ pareiškėjų mokymus

2022 m. vasario 28 d. / Inovacijų agentūra (LVPA)

LVPA kviečia registruotis į nuotolinius mokymus visus, kam aktuali nauja finansavimo priemonė „Naujos galimybės LT“. Jie įvyks š.m. kovo 3 d., 10 val.

Rodoma:

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) paskelbė priemonės “Naujos galimybės LT” kvietimą teikti paraiškas finansavimui gauti. Tuo siekiama paskatinti labai mažas, mažas ir vidutines įmones (MVĮ) didinti savo produkcijos eksportą, kuo daugiau dėmesio skirti naujų užsienio rinkų paieškai ir esamų plėtrai. 
Paraiškas projektams finansuoti LVPA priims iki kovo 22 d.

Priemonės biudžetas – 5 mln. Eur, didžiausia projektui galima skirti finansavimo lėšų suma – 300 000 Eur, mažiausia – 100 000 Eur. Didžiausia galima projekto finansuojamoji dalis - iki 90 proc. tinkamų finansuoti projekto išlaidų, tenkančių pareiškėjui, iki 70 proc. tinkamų finansuoti projekto išlaidų, tenkančių galutiniam naudos gavėjui – MVĮ.

Visas suinteresuotas įmones, jų atstovus kviečiame registruotis į nuotolinius mokymus, kurie įvyks š.m. kovo 3 d., 10 val. Vieta - ZOOM platforma.

Mokymuose apie naują priemonę ir paraiškų pildymo niuansus papasakos LVPA Verslo skatinimo projektų skyriaus programos vadovė Agnė Peteraitienė, valstybės pagalbos reikalavimus išdėstys LVPA Projektų ekspertų grupės vyresnioji ekspertė Rasa Mockutė. Kaip visuomet renginio metu galima bus užduoti klausimus ir čia pat gauti į juos atsakymus.

Norite dalyvauti? 
Registruokitės čia. 
Užpildę nedidelę anketą, gausite prisijungimą prie renginio. Prieš dieną iki mokymų gausite priminimą į pašto adresą, kurį nurodėte registruodamiesi.

SVARBU! Informuojame, kad renginys bus įrašomas. Patvirtindami savo dalyvavimą renginyje, jūs sutinkate, kad jūsų audiovizualinė informacija (vaizdas, garsas, įvesta prisijungimo informacija: vardas, pavardė) bus matoma kitiems renginio dalyviams. 
Informuojame, kad klientų pateiktus duomenis tvarkome vadovaudamiesi 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva.