BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Metinėje ESF projektų vykdytojų konferencijoje buvo apdovanoti konkurso Žingsniai 2022 laimėtojai

2022 m. rugsėjo 9 d.

Rugsėjo 7-ąją istorinėje vietoje – Vilniaus Rotušėje – kartu su metinės ESF projektų vykdytojų konferencijos dalyviais paminėjome mums visiems svarbią sukaktį – dvidešimt metų prasmingų investicijų.

„Per visą mūsų organizacijos gyvavimo laikotarpį mūsų projektų naudos gavėjų buvo daugiau nei du milijonai. Vadinasi, kiekvieną Lietuvos šeimą palietė investicijos į žmones. Vienus, veikiausiai, nepastebimai, per aukštesnę mokytojų kvalifikaciją, atnaujintas ugdymo programas, kokybiškesnes viešąsias paslaugas, kitus – iš labai arti, per psichologinę ar socialinę pagalbą, naujų įgūdžių mokymąsi, vaikų stovyklas ar senjorų užimtumą,“ – sveikindama visus susirinkusius kalbėjo Audronė Ališauskienė, l. e. Europos socialinio fondo agentūros (ESFA) direktoriaus pareigas.

Šių metų renginys buvo skirtas prisiminti, kad geriausias laikas pokyčiams yra dabar. Konferencijos metu įkvepiantys pranešėjai kalbėjo apie iniciatyvas, keičiančias pasaulį. ESFA viešųjų ryšių ir tarptautinio bendradarbiavimo skyriaus vedėja Indrija Aškelovičienė papasakojo ESFA sėkmės istoriją, trunkančią jau 20 metų. Vėliau, Kauno technologijos universiteto socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto profesorė Eglė Butkevičienė pristatė socialinių inovacijų iššūkius ir galimybes, o VšĮ „Septynios akimirkos“ direktorė ir karjeros specialistė Ieva Grigaitė kalbėjo, kad grįždami į darbo rinką žmonės pildo senas savo svajones. Lietuvos Junior Achievement vadovė Andželika Rusteikienė pabrėžė, kad tik nuo žmonių priklauso ar vystysis ir plėtosis socialinis verslumas, o VšĮ „Socialinis taksi“ vadovas Liutauras Vičkačka džiaugėsi, kad jų organizacija keičia žmonių gyvenimus. VšĮ „Unikalus šokis“ vadovė Rita Juškytė skatino visus kalbėti apie savo didžiausias baimes ir drąsiai veikti net tada, kai atrodo, kad nėra išeities, o Lietuvos socialinių inovacijų klasterio dvasinis, vertybinis vystytojas kun. Algirdas Toliatas įrodė, kad net beprotiškiausios idėjos virsta į prasmingus ir realius darbus.

Antrojoje renginio dalyje buvo apdovanoti ESF projektų dalyvių sėkmės istorijų konkurso „Žingsniai 2022“ laimėtojai. Konkursą įgyvendinome kartu su portalu 15min, taigi skaitytojai balsavo ir išrinko penkias jiems labiausiai įsiminusias sėkmės istorijas, tarp kurių – Oksanos virsmas iš projekto dalyvės į socialinės darbuotojos padėjėją, dabar jau kitiems teikiančią pagalbą, Danutės Zenės priminimas, kad gyvenimas neprivalo išeiti į pensiją, Eglės džiaugsmas nuo apsaugoto būsto pradėjus kelionę savarankiško gyvenimo link, mokytojos Miglės begalinis pozityvumas ir įkvėpimo šaltinis tiek mokiniams, tiek kolektyvui ir neregio Tautvydo pasakojimas apie atrastą darbą ir išsipildžiusias svajones – istorija, kuri primena, kaip svarbu džiaugtis kiekviena mums suteikta galimybe.

Visų dvidešimties istorijų, kurios buvo atrinktos konkursui, herojams ir projektų vykdytojams įteikti apdovanojimai, o penkiems daugiausiai 15min skaitytojų dėmesio sulaukusiems herojams – dar ir atminimo statulėlės, kurias sukūrė skulptorius Artūras Žilinskas.

Sėkmės istorijų dvidešimtukas publikuotas specialiame leidinyje „Žingsniai 2022“, kuris bus platinamas visoje Lietuvoje 15 tūkst. tiražu kartu su populiariu žurnalu „Legendos“.

Šventę vainikavo dainininko Jeronimo Miliaus dovanojamos savos kūrybos dainos, roko klasikos kūriniai bei arijos iš įvairių miuziklų.

Konferencijos ir apdovanojimų akimirkos:

Metinėje ESF projektų vykdytojų konferencijoje buvo apdovanoti konkurso Žingsniai 2022 laimėtojai