BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Natūralūs kvapai, kuriems sunku atsispirti – su meile gaminami „aromámos“ produktai pritraukia vis daugiau gerbėjų

2022 m. liepos 20 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Gera idėja ir nuoširdus darbas atsiperka – tą įrodo iš mažo kambariuko iki įmonės su daugiau nei 60 darbuotojų išaugęs Giedrės ir Remigijaus Veličkų šeimos verslas. „aromáma“ produktus žino turbūt kiekviena mama, kuri natūraliomis priemonėmis nori padėti savo vaikams, kai šiuos užklumpa įvairiausi negalavimai.

Rodoma:

Kelyje į sėkmę „aromama“ pasinaudojo INVEGOS administruojamomis priemonėmis „Pasidalytos rizikos paskolos, finansuojamos iš Europos regioninės plėtros fondo“ bei „Dalinis palūkanų kompensavimas“. 

INVEGA šiai dienai yra ypač didelė pagalba. Jeigu nori plėstis, privalai skolintis - aišku, protingai ir pasiskaičiavus. Turi būti viskas tvarkinga: su buhalterija, žmonėmis, įmonės ir savininkų istorija, nes tikrinama viskas. Ir jei atitinki visus kriterijus ir matosi, kad esi darbingas, ryžtingas ir norintis kurti, daryti ir dar augti, trūksta tik vieno dalyko - pinigų. Nes pinigai versle - kaip įrankis.

Plačiau apie tai, kaip verslas suklestėjo – videoreportaže.