BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Partnerystės sutartis - raktas į tvarų Lietuvos augimą

2022 m. birželio 13 d.

2022 m. birželio 15 d., Vilniaus universiteto bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre vyks ES Sanglaudos fondų investicijų starto renginys.

Renginį savo dalyvavimu pagerbs Sanglaudos ir reformų komisarė Elisa Ferreira

Rodoma:

2022 m. birželio 15 d., Vilniaus universiteto bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre vyks ES Sanglaudos fondų investicijų starto renginys.

Transliacija galima stebėti ir nuotoliu:  Renginio transliacijos nuoroda

Jis skirtas pažymėti 2021-2027 m. ES finansavimo pradžią  ir jo indėlį į viešąsias investicijas Lietuvoje, bei ilgalaikį ir tvarų šalies vystymąsi. Šių fondų investavimo kryptys nustatytos 2021–2027 m. ES investicijų partnerystės sutartyje, kurią š. m. balandžio 22 d. patvirtino Europos Komisija.

Renginį savo dalyvavimu pagerbs Sanglaudos ir reformų komisarė Elisa Ferreira, dalyvaus finansų ministrė Gintarė Skaistė, Europos Komisijos, Vyriausybės, ministerijų, socialinių ir ekonominių partnerių, regionų, mokslo, NVO, pilietinės visuomenės ir kitų institucijų atstovai.

Daugiau apie renginį

Registruotis į renginį  prašome  iki š. m. birželio 14 d. užpildant E-dalyvio anketą. Dalyvių skaičius ribotas.

Renginio programa


Pagrindinė renginio kalba - lietuvių.