BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Paskelbti energetinių priemonių kvietimai teikti paraiškas

2019 m. balandžio 1 d. / Inovacijų agentūra (LVPA)
Rodoma:

Informuojame, kad kovo 29 d. paskelbti kvietimai teikti paraiškas pagal priemones „Biokuro panaudojimo skatinimas šilumos energijai gaminti“ ir „Elektros skirstomųjų tinklų modernizavimas ir plėtra“

Priemonės „Biokuro panaudojimo skatinimas šilumos energijai gaminti“ kvietimo biudžetą sudaro 2,2 mln. Eur, kurie bus skirti šilumos tiekėjams ir nepriklausomiems šilumos gamintojams, planuojantiems įrengti biokurą naudojančių šilumos gamybos įrenginius (iki 10 MW šiluminės galios),pakeičiant iškastinį kurą centralizuotai tiekiamos šilumos gamyboje. Paraiškas galima teikti iki 2019 m. gegužės 27 d. 24:00, tik per Duomenų mainų svetainę (DMS). Daugiau informacijos galima rasti čia. 

Priemonės „Elektros skirstomųjų tinklų modernizavimas ir plėtra“ lėšomis bus investuojama į transformatorių pastočių ir (ar) skirstyklų atnaujinimą, diegiant pažangiojo tinklo elementus, taip pat į elektros skirstomųjų tinklų skirstomųjų punktų, transformatorinių ir (ar) elektros linijų atnaujinimą, diegiant pažangiojo tinklo elementus. Tinkami šios priemonės pareiškėjai - elektros energijos skirstomųjų tinklų operatoriai, kvietimo biudžetas - 15,6 mln. Eur, paraiškos priimamos iki 2019 m. liepos 31 d., 24:00, tik per DMS. Daugiau informacijos galima rasti čia.

 
LVPA Komunikacijos skyrius
(8 5) 268 7411

Susiję įrašai