BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Prasideda Finansų ministerijos užsakymu atliekamos kasmetinės nuomonės apklausos

2023 m. sausio 4 d. / Finansų ministerija

Kasmet Finansų ministerija inicijuoja visuomenės nuomonės, pareiškėjų ir projektų vykdytojų nuomonės tyrimus. Šiuo metu yra vykdomos šių tikslinių auditorijų nuomonės apklausos, todėl jei el. paštu Jūs esate gavęs (-usi) kvietimą užpildyti klausimyną, kviečiame tai padaryti. Kiekvienas atsakymas mums labai svarbus!

Rodoma:

Klausimynai siunčiami iš survey@civitta.com el. pašto.

Atkreipiame dėmesį, kad apklausiamųjų ratas buvo atrinktas naudojant tam tikrą metodiką, todėl apklausą turi užpildyti tik gavusieji kvietimą tai padaryti.

Kuo daugiau kvietimą apklausai gavusiųjų respondentų pateiks atsakymus, tuo apklausų rezultatai bus patikimesni ir duos efektyvesnį impulsą sprendimams priimti.

Remiantis apklausų rezultatais vertinamos pagal 2014–2020 m. ES fondų investicijų komunikacijos strategiją 2022 metais ministerijų ir įgyvendinančiųjų institucijų (agentūrų) vykdytos komunikacijos kampanijos, projektų vykdytojų ir potencialių pareiškėjų informavimo veiksmai. 

Kiekvienos apklausos rezultatai yra apibendrinami ir skelbiami šiame tinklalapyje. Šiuo metu vykdomų apklausų rezultatus planuojama paskelbti 2023 m. vasario mėn.

2021 m. vasario pradžioje sutartis dėl apklausų vykdymo buvo pasirašyta su UAB Civitta. Sutartis finansuojama Europos socialinio fondo lėšomis.