BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Pratęstas priemonės „Pameistrystė ir kvalifikacijos tobulinimas darbo vietoje“ (02) paraiškų pateikimo terminas

2017 m. gruodžio 28 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Įmones, ketinančias investuoti į darbuo­tojų mokymus ir kvalifikacijos tobulini­mą, paraiškas pagal priemonės „Pameistrystė ir kvalifikacijos tobulinimas darbo vietoje“ antrąjį kvietimą teikti kviečiame iki 2018 m. vasario 2 d.

Įmones, ketinančias investuoti į darbuo­tojų mokymus ir kvalifikacijos tobulini­mą, paraiškas pagal priemonės „Pameistrystė ir kvalifikacijos tobulinimas darbo vietoje“ antrąjį kvietimą teikti kviečiame iki 2018 m. vasario 2 d.

Paraiškas teikiančios įmonės galės pasirinkti efektyviausią darbuotojų mokymo formą – pameis­trystę, kuri, įvertinta ir išpopuliarėjusi vakarų šalyse, pataruoju metu sparčiai žengia ir į Lietuvą. Ši mokymosi forma leidžia darbuotojams greičiau mokytis, skatina jų motyvaciją ir didina darbuo­tojų pasitikėjimą tiek savimi, tiek įmo­ne, kurioje dirba.

Šiems projektams planuoja­ma skirti beveik 2,8 mln. eurų Europos socialinio fondo lėšų. Tikimasi, kad priemonė „Pameistrystė ir kvalifikaci­jos tobulinimas darbo vietoje“ leis ne tik pritraukti užsienio investicijas, bet ir sudarys sąlygas plėstis vietos verslui. Investicijos padidins darbo našumą ir suteiks daugiau galimybių kvalifikaciją įgijusiems specialistams įsitvirtinti dar­bo rinkoje.

Daugiau informacijos apie šį kvie­timą galite rasti čia.

Raktažodžiai: ESF esfa

Susiję įrašai