BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Priemonės „Verslo konsultantas LT“ I kvietimo lėšos jau paskirstytos verslui

2016 m. lapkričio 11 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) subjektams, siekiantiems konsultuotis verslo pradžios, finansavimo šaltinių, rinkodaros, personalo valdymo, teisiniais ir kitais verslo organizavimo klausimais, per pirmuosius keturis priemonės „Verslo konsultantas LT“  įgyvendinimo mėnesius skirta lėšų suma jau pasiekė pirmajam kvietimui numatytą limitą.

Verslininkai nuo š. m. liepos mėn. galėjo kreiptis dėl 6500 Eur dotacijos, kurios lėšomis gali būti kompensuojama dalis verslininkų patiriamų verslo konsultacijų išlaidų. Pasirašę dotacijos sutartį, verslininkai pusę metų gali konsultuotis įvairiomis verslo organizavimo ir plėtros temomis, pasirinkdami jiems patogų laiką ir reikiamą temą, o pasikonsultavę – gauti dalies už verslo konsultacijas patirtų išlaidų kompensaciją.

„Verslo atstovai keturis mėnesius aktyviai teikė paraiškas, o pasirašę dotacijos sutartis, pradėjo konsultuotis jiems rūpimomis temomis. Iš viso gavome net 547 paraiškas. Su 310 verslininkų jau pasirašytos dotacijos sutartys. Taip pat jau įvykdyti ir pirmieji mokėjimai verslininkams, kompensuojant dalį patirtų konsultacijų išlaidų“, – pirmuosius rezultatus pristatė UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“) generalinis direktorius Audrius Zabotka.

Šiuo metu stabdomas naujų paraiškų priėmimas, nes pagal įvertintas paraiškas pasirašyta sutarčių už 2 mln. eurų, o tai yra maksimali numatyta suma pagal pirmąjį šios priemonės kvietimą. Gautos paraiškos nebus vertinamos, kol nebus priimti sprendimai dėl tolesnio priemonės įgyvendinimo.

Dėl kvalifikuotų konsultacijų verslui kreipėsi tiek pradedantys verslininkai, tiek įmonės, veikiančios iki 5 metų. Iš viso per šį laikotarpį verslas konsultavosi 1383 valandas ir jam jau sugrąžinta 19 tūkst. eurų. Konsultacijas teikė 22 verslo konsultavimo įmonės ir konsultantai, kuriuos verslininkai galėjo pasirinkti iš patvirtinto Verslo konsultantų tinklo.

Priemonė „Verslo konsultantas“ įgyvendinama pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioritetą „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ ir prisideda prie Lietuvos verslumo veiksmų 2014–2020 metų plano. Iš viso priemonei įgyvendinti skirta iki 11,6 mln. Eur Europos regioninės plėtros fondo lėšų. Priemonę numatyta įgyvendinti per kelis etapus.

Susiję įrašai