BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Skelbiamas trečiasis priemonės „Verslo konsultantas LT“ kvietimas teikti paraiškas

2018 m. spalio 30 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Ūkio ministerija kartu su UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) skelbia trečiąjį kvietimą smulkiajam ir vidutiniam verslui (SVV) pasinaudoti priemone „Verslo konsultantas LT“ ir gauti verslo pradžios ir plėtros konsultacijų išlaidų kompensaciją iki 85 proc. Pagal priemonę „Verslo konsultantas LT“ trečiuoju kvietimu bus paskirstyta iki 1 882 000 eurų.

Rodoma:

„Verslininkai vėl galės naudotis aukštos kokybės konsultacijomis verslo planavimo, finansavimo šaltinių, rinkodaros, mokesčių ir buhalterinės apskaitos, projektų valdymo ir kitais verslo klausimais ir gauti ES lėšomis  finansuojamą konsultavimo išlaidų kompensaciją. Tikimės, kad plataus spektro konsultacijos padės Lietuvos SVV ir toliau sėkmingai augti“, – sako UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ generalinis direktorius Kęstutis Motiejūnas.

Kompensacijas pagal priemonę „Verslo konsultantas LT“ galės gauti SVV subjektai, veikiantys ne ilgiau kaip trejus metus. Iki vienerių metų veikiantiems pareiškėjams, registruotiems Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos miestų savivaldybėse, bus kompensuojama 75 proc. verslo pradžios konsultacijų išlaidų, kitose savivaldybėse – 85 proc. Nuo vienerių iki trejų metų veikiantiems SVV subjektams ir savo veiklą įregistravusiems  Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos miestų savivaldybėse, bus kompensuojama 65 proc. verslo plėtros konsultacijų išlaidų, kitose savivaldybėse registruotiems SVV subjektams – 75 proc. Nuo vienerių iki trejų metų veikiantiems SVV subjektams taip pat bus taikoma sąlyga ne trumpiau kaip dvylika mėnesių iki paraiškos pateikimo momento turėti apdraustųjų darbuotojų. Didžiausia kompensacijos lėšų vienam projekto vykdytojui suma – 2000 eurų, konsultacijos galės būti teikiamos nepertraukiamu laikotarpiu iki 6 mėnesių.

Tinkamomis finansuoti išlaidomis bus laikomos išlaidos už konsultacijas, gautas iš jau atrinktų Verslo konsultantų tinklo narių, kurių sąrašas skelbiamas „Versli Lietuva“ tinklalapyje adresu http://vkt.verslilietuva.lt/. Verslo konsultantų tinklas apims visas Lietuvos savivaldybes. Verslininko registracijos arba veiklos vykdymo vieta (savivaldybė) neapribos galimybės kreiptis į bet kurį tinkle esantį verslo konsultantą, todėl, neradus verslo konsultanto pageidaujama tema artimiausioje savivaldybėje – SVV subjektas galės kreiptis į konsultantus didžiuosiuose Lietuvos miestuose, kuriuose konsultacijos bus teikiamos visomis norimomis temomis.

Siekdamas gauti finansavimą, pareiškėjas turės užpildyti paraišką ES struktūrinių fondų svetainėje www.esinvesticijos.lt arba www.invega.lt. Projektų tinkamumo finansuoti vertinimą atliks INVEGA. Pasibaigus kompensacijos laikotarpiui, projekto vykdytojas galės kreiptis į INVEGĄ dėl naujo projekto – naujo kompensacijos laikotarpio. Paraiškos galės būti teikiamos iki 2020 m. lapkričio 30 d., o dotacijos sutartys pasirašomos iki 2020 m. gruodžio 31 dienos. Kompensacijos bus teikiamos vadovaujantis de minimis reglamentu.

Priemonė „Verslo konsultantas LT“ įgyvendinama pagal 2014–2020 m. ES fondų investicijų veiksmų programos 3 prioritetą „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ ir prisideda prie Lietuvos verslumo veiksmų 2014–2020 m. plano. Iš viso priemonei įgyvendinti skirta iki 6 mln. Eur Europos regioninės plėtros fondo lėšų.

Raktažodžiai: invega Verslo konsultantas LT

Susiję įrašai