BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Stabdomi priemonės „Inostažuotė“ kvietimai teikti paraiškas

2018 m. sausio 2 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Nuo 2018 m. sausio 2 d. stabdomi kvietimai „Inostažuotė“ labai mažų, mažų ar vidutinių įmonių darbuotojams“ ir „Inostažuotė“ didelių įmonių darbuotojams“ teikti paraiškas.

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos ūkio ministerija keičia 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ priemonės Nr. 09.4.3-ESFA-T-847 „Inostažuotė“ projektų finansavimo sąlygų apraše nurodytus projektų atrankos kriterijus, todėl nuo 2018 m. sausio 2 d. stabdomi kvietimai „Inostažuotė“ labai mažų, mažų ar vidutinių įmonių darbuotojams“ ir „Inostažuotė“ didelių įmonių darbuotojams“ teikti paraiškas.

Atkreipiame dėmesį, kad, vadovaujantis Lietuvos Respublikos finansų ministro 2014 m. spalio 18 d. įsakymu Nr. 1K-316 patvirtintų „Projektų administravimo ir finansavimo taisyklių“ 80-82 punktais, Lietuvos Respublikos ūkio ministerija ir viešoji įstaiga Europos socialinio fondo agentūra nustatyta tvarka paskelbs pakeistus kvietimo dokumentus ir atnaujins kvietimą teikti paraiškas.

Kviečiame stebėti informaciją apie šios priemonės kvietimus:

 

Kilus klausimams maloniai kviečiame kreiptis:

Daiva Jakubauskienė, Projektų valdymo skyriaus II vyr. projektų vadovė, daiva.jakubauskiene@esf.lt, 8 659 79 873  

Ania Artisiuk, Projektų valdymo skyriaus II projektų vadovė, ania.artisiuk@esf.lt, 8 659 80 536

Raktažodžiai: ESF esfa

Susiję įrašai