BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Sveikatos stiprinimas ir sveikos gyvensenos ugdymas Šilalės rajone

2021 m. vasario 22 d. / Sveikatos apsaugos ministerija

Projekto rengimo metu buvo apklaustos projekto tikslinės grupės – Šilalės rajono savivaldybės gyventojus atstovaujančios organizacijos – Šilalės rajono savivaldybės mokymo įstaigos, III amžiaus universitetas, neįgaliųjų organizacijos. Taip nustatytas tikslinių grupių poreikis – įgyti sveikos gyvensenos žinių bei mokėti jas praktiškai pritaikyti ir suformuluotas projekto tikslas ir uždavinys. 

Svarbu, kad veiklos yra inicijuojamos ir palaikomos pačių žmonių. Skatina jų brandą ir supratimą. Tai sutelkia bendruomenes bendrai veiklai sveikatos labui,  sudaro sąlygas gyventojų saviraiškai reikštis, gaivina bendruomeniškumo tradicijas. 

Rodoma:

Projekto siekiamas rezultatas - įtraukti į veiklų įgyvendinimą nemažiau kaip 1024 asmenis, kurie dalyvaus informavimo, švietimo ir mokymo renginiuose bei sveikatos raštingumą didinančiose veiklose. Įgyvendinus projektą išaugs Šilalės rajono savivaldybės gyventojų sveikatos raštingumo lygis ir susiformuos pozityvūs jų sveikatos elgsenos pokyčiai: sveikai maitintis, būti fiziškai aktyviais, vengti žalingų įpročių ar jų atsisakyti, vengti rizikingo elgesio, labiau saugotis ir išvengti griuvimų, traumų. Projekto įgyvendinimas prisidės prie Šilalės rajono savivaldybės sveikatos rodiklių teigiamo pasikeitimo: mažės antsvorio turinčių žmonių ir nutukimų ligų skaičius, psichinių susirgimų skaičius, sergančių užkrečiamomis ligomis skaičius, lytinių susirgimų ir kt.

Pasiektas rezultatas -2795 dalyviai (2021-02-01)

Projekto pabaiga: 2021-07-04

http://www.silalesvsb.lt/2020/09/18/paskaita-tvirtabudiskumas-ir-jo-ugdymas/

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1409075992565891&type=3

http://www.silalesvsb.lt/2020/09/18/mokiniu-sveikos-mitybos-mokymai/

 

Loreta Petkuvienė

Šilalės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė

Susiję įrašai